Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Zapisz dziecko do Chełmskich Niedźwiadków

Kalendarz Anna Wesołowska
Zapisz dziecko do Chełmskich Niedźwiadków

Rodzice dzieci w wieku od 20 tygodnia życia do 3 lat mogą je zapisywać do Miejskiego Żłobka Chełmskie Niedźwiadki. Placówka czeka na nowych podopiecznych do końca stycznia.

W styczniu w żłobku powstały dwie nowe grupy. Czekają na nie atrakcyjne i nowocześnie urządzone sale. Placówka została przystosowana także do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami, między innymi przez odpowiednio wyposażone łazienki oraz windę, a dodatkowo do dyspozycji maluszków będą dwie bogato zaprojektowane sale sensoryczne.
Poza tym podopieczni mogą liczyć na ciepłą atmosferę, smaczne i zdrowe posiłki, ciekawe zabawy oraz kreatywne zajęcia przygotowane przez wykwalifikowanych opiekunów i pedagogów.
Nowe miejsca opieki zostały utworzone w zaadaptowanym na tę potrzebę budynku dawnej Szkoły Podstawowej nr 11, w której dziś mieści się żłobek Chełmskie Niedźwiadki. Prace kosztowały ponad 2 mln zł, z czego przeszło 1,5 mln zł to dofinansowanie z programu Maluch Plus.
Zainteresowani zapisaniem dziecka do Chełmskich Niedźwiadków mają na to czas do końca stycznia br. W tym celu trzeba wypełnić Kartę zgłoszeniową. Dokument można też dostać w sekretariacie żłobka przy ul. Wolności 20, w godz. od 7:00 do 15:00. Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 82 564-39-84.