Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Zawodnik Cementu - Gryfa Chełm powołany do reprezentacji

Kalendarz Piotr
Zawodnik Cementu - Gryfa Chełm powołany do reprezentacji

Trener kadry narodowej nie miał żadnych wątpliwości, kto będzie bronił barw naszego kraju na Mistrzostwach Europy Kadetów w Serbii. Będzie nim Mistrz Polski, zawodnik Cementu – Gryfa Chełm, Patryk Kamiński.Kamiński wystartuje w kategorii 100 kg w której walczy podopieczny trenera Dariusza Jabłońskiego. Patryk zdecydowanie wygrał ogólnopolską rywalizację zdobywając w znakomitym stylu tytuł Mistrza Polski. Patryk jest już trzecim reprezentantem Cementu-Gryfa Chełm, który w tegorocznym sezonie będzie reprezentował Polskę w Mistrzostwach Europy.

Najlepsi młodzi zapaśnicy przygotowując się do Mistrzostw Europy swoją formę sprawdzili w tym miesiącu w silnie obsadzonym Międzynarodowym Turnieju rozgrywanym w Serbii. Uzdolniony sportowo chełmianin wrócił z Bałkanów z brązowym medalem. Obecnie Kadra Narodowa przygotowuje się podczas zgrupowania szkoleniowego w Poznaniu.

Ostatnie dni przed wylotem na Europejski Czempionat młodzi reprezentanci Polski spędzą na zgrupowaniu w Raciborzu. Miejmy nadzieję, że serbskie maty okażą się szczęśliwe dla reprezentanta Cementu-Gryfa i powróci on do Chełma z sukcesem.