Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Zbieramy dla Oliwiera

Kalendarz Piotr Janowski
Zbieramy dla Oliwiera

Od kilku tygodni staramy się wspierać rodzinę małego Oliwiera w jej straniach o fundusze na leczenie malucha. Zbieramy dla Oliwiera więc dzisiaj ponownie apelujemy o waszą szczodrość.

Dziecko urodziło się z kilkoma wadami narządów ruchu. Możliwe jest ich opercyjne leczenie i rehabiltacja. Niestety jej proces jest nie tylko długotrwały – przed Oliwierem 9 albo 10 zabiegów hirurgicznych – ale i kosztowny. Rodzina uruchomiła więc wszelkie dostępne metody zbiórki pieniędzy. Także my staramy się w miarę możliwości pomóc i zachęcamy: wszyscy zbieramy dla Oliwiera.

Z tytułowej fotografi wiecie już, że na koncie uruchomionym w portalu siepomaga.pl, udało się dzięki wam zebrać już ponad 88 tys. zł. To nieco ponad 20% potrzebnych pieniędzy. Wspólnie z rodzicami małego Oliwiera przypominamy jak można wesprzeć ich walkę o zdrowie dziecka.

Dużo dzieje się za sprawą licytacji w serwisie Facebook. Ich regulamin jest prosty. Najpierw trzeba zostać członkiem grupy Zbieramy dla Oliwierka Kloca – licytacjeKażdy z nas może zostać darczyńcą przeznaczając na licytacje rzecz lub usługę.  Dochód z ich sprzedaży trafia na konto Oliwiera. Zachęcamy do udziału.

Nadal prowadzimy licytacje i jeśli ktoś ma ochotę przekazywać jakieś dary na licytacje, to my chętnie je przyjmiemy – napisała do nas Elwira Kloc, mama Oliwiera. – Mąż odebrał w środę pierwsze nakrętki z zakładu karnego z Chełma. Będziemy też otrzymywać nakrętki zbierane w serduszkach rozstawionych w mieście. Stowarzyszenie Towarzystwo Przyjaciół Chełma, które opiekuje się tymi serduszkami będzie dzielić nakrętki między kilku potrzebujących.  

Zbieramy dla Oliwiera

Pomóżmy więc małemu chełmianinowi i przyłączmy się do walki o przyszłość Oliwiera. Liczy się każda złotówka.

  • Wystarczy wejść na stronę internetową i za jej pośrednictwem wpłacić dowolną kwotę.  Dotychczas zrobiło to 745 0sób, które wpłaciły 55 032 zł, czyli nieco ponad 13 proc. wymaganej sumy.
  • Na rzecz Oliwiera można również przekazać 1% swojego podatku. Tą zbiórką zajęła się z kolei Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Przy rozliczeniu podatku należy podać nr KRS – 0000037904, a w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” wpisać: 37870 Kloc Oliwier.
  • Darowizny na rzecz Oliwiera można przekazywać za pośrednictwem tej fundacji przez cały rok. Na przelewie wpisujemy wówczas:
    Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
    Numer konta bankowego: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
    Tytułem: 37870 Kloc Oliwier darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.
  • Nieprzerwanie prowadzona jest również zbiórka nakrętek. Zainteresowani tą formą pomocy powinni skontaktować się za pośrednictwem mediów społecznościowych z panią Dagmarą Kloc.