REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Audi we mgle wpadło na drzewo
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Dwoje pasażerów Audi z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. Kierowca w czasie mgły stracił panowanie nad pojazdem i na zakręcie zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 

Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w nocy z poniedziałku na wtorek w miejscowości Niedziałowice Drugie (gmina Rejowiec). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Audi 22-letni mieszkaniec gminy Rejowiec na łuku jezdni, podczas mgły, stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Jadąca z nim 16-letnia pasażerka i 31-letni pasażer,  z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala.

Policjanci zatrzymali kierującego. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że mężczyzna był trzeźwy.  Mundurowi jednak zabezpieczyli od niego krew do badań na zawartość narkotyków. Dzisiaj (2 listopada) z jego udziałem trwają dalsze czynności procesowe.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości jazdy do panujących na drodze warunków atmosferycznych. Pamiętajmy, że wcześnie zapadający zmrok, opady, mgła powodują, że spada widoczność, a drogi mogą być  śliskie.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama