REKLAMA
,
Automobilklub zaprasza na Rallysprint
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Automobilklub Chełmski zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Rallysprincie o Puchary Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie, który będzie 12. rundą Pucharu Okręgu Lubelskiego w Rallysprintach.

Impreza odbędzie się w dniu 30 października 2016. Początek o godz. 10:00 w chełmskim WORDzie. To znakomita okazja do tego by w bezpiecznych warunkach podnieść swoje umiejętności w prowadzeniu samochodu, ale także by poczuć smak adrenaliny wynikający z prowadzenia sportowej rywalizacji.

Reklama

Organizatorzy przewidują sześć prób sportowych, które odbędą się na terenie WORDu (ul. Bieławin 2a) i przyległej drogi dojazdowej. Impreza jest oczywiście dostępna dla wszystkich chętnych dysponujących prawem jazdy i dopuszczonym do ruchu samochodem.

W rallysprintach klasyfikowani są tylko kierowcy, jednak opcjonalnie dopuszczalny jest udział pilotów, pod warunkiem ukończenia przez nich 17 lat.

Przypominamy, że startujący muszą korzystać z kasków przeznaczonych do sportu motorowego Rallysprint zostanie rozstrzygnięty w klasyfikacji generalnej i czterech klasach (do 1300, do 1600, do 2000 i powyżej 2000 ccm). Będzie również specjalna klasyfikacja debiutantów.
Więcej o imprezie na http://www.automobilklub.chelm.pl/ i Facebooku Automobilklubu Chełmskiego.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA