REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Bajki na poduszkach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Teatr na Poduszkach” zaprasza dzieci na kolejne baśniowe spotkanie. Tym razem odwiedzi nas  Teatr CoNieco z Gubina i pokaże marionetkową pantomimę pt. „Baśń i Bajek nieco”.

Każdy, kto wchodzi do krainy baśni, znajduje życiową mądrość, zabawne przygody i dużo wzruszeń. Bajki są właśnie po to, by uczyć bawić i wzruszać. W spektaklu „Baśń i bajek nieco”, widzowie wraz z wędrowcem, przemierzają tę barwną krainę. Obserwują pouczającą historię o próżnym cesarzu, który chce być najpiękniejszy na świecie. Ciągle zamawia nowe stroje, przebiera się i grymasi, aż trafia na oszusta, a potem pojawia się… no właśnie, to trzeba zobaczyć.

Reklama

Zapraszamy w sobotę 18 listopada br., o godz.12, do sali teatralnej Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie przy Pocztowej 41. Bezpłatne wejściówki są dostępne w MDK, ilość miejsc jest ograniczona.
„Teatr na Poduszkach” to projekt chełmskiego MDK, w ramach którego prezentowane są kameralne rodzinne spektakle połączone z zabawą integracyjną. Prezentowane sztuki to rozrywka dla najmłodszych widzów, ale także profilaktyczne i integracyjne przesłanie oraz pozytywne wzorce zachowań.

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama