REKLAMA
,
Bajki na poduszkach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Teatr na Poduszkach” zaprasza dzieci na kolejne baśniowe spotkanie. Tym razem odwiedzi nas  Teatr CoNieco z Gubina i pokaże marionetkową pantomimę pt. „Baśń i Bajek nieco”.

Każdy, kto wchodzi do krainy baśni, znajduje życiową mądrość, zabawne przygody i dużo wzruszeń. Bajki są właśnie po to, by uczyć bawić i wzruszać. W spektaklu „Baśń i bajek nieco”, widzowie wraz z wędrowcem, przemierzają tę barwną krainę. Obserwują pouczającą historię o próżnym cesarzu, który chce być najpiękniejszy na świecie. Ciągle zamawia nowe stroje, przebiera się i grymasi, aż trafia na oszusta, a potem pojawia się… no właśnie, to trzeba zobaczyć.

Reklama

Zapraszamy w sobotę 18 listopada br., o godz.12, do sali teatralnej Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie przy Pocztowej 41. Bezpłatne wejściówki są dostępne w MDK, ilość miejsc jest ograniczona.
„Teatr na Poduszkach” to projekt chełmskiego MDK, w ramach którego prezentowane są kameralne rodzinne spektakle połączone z zabawą integracyjną. Prezentowane sztuki to rozrywka dla najmłodszych widzów, ale także profilaktyczne i integracyjne przesłanie oraz pozytywne wzorce zachowań.

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA