REKLAMA
,
Bajkowanie w MDK
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Można posłuchać bajek, stworzyć do nich ilustracje i wziąć udział w konkursie. Młodzieżowy Dom Kultury proponuje nowe zajęcia domowe.

Reklama

Większość zajęć edukacyjnych Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie odbywa się ostatnio zdalnie. MDK stara się jednak przedstawić dzieciom i młodzieży nowe atrakcyjne propozycje kulturalno-edukacyjne, z których mogą korzystać pozostając w domach.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy literacko-plastyczne przedsięwzięcie pod nazwą #BAJKOWANIE – informują pracownicy MDK.

Na czym to polega? Raz w tygodniu, na stronie internetowej MDK oraz profilu na Facebooku pojawia się nowe, bajkowe nagranie. To rodzaj abecadłowej bajki, w której każdy wers rozpoczyna kolejna litera alfabetu. Autorami publikowanych bajek są dzieci z Impro Teatr MDK, a w rolę lektorów wcielili się nauczyciele: Elżbieta Rojek, Barbara Szarwiło i Mirosław Majewski.

Posłuchajcie tych wyjątkowych bajek i przy okazji weźcie udział w konkursie. Do każdej bajki możecie stworzyć własną ilustrację. Najlepsze prace MDK wykorzysta do stworzenia videobooka ze wszystkimi opublikowanymi wcześniej bajkami.

Słuchajcie naszych bajek, zapoznajcie się z regulaminem konkursu, twórzcie ilustracje i przysyłajcie swoje prace. Konkurs trwa do 20 stycznia 2021 r. – zachęcają organizatorzy.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj:  REGULAMIN BAJKOWANIE.

Tagi
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
Zapal znicz dla medyka
Zapal znicz dla medyka
Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
REKLAMA