REKLAMA
,
Bajkowanie w MDK
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Można posłuchać bajek, stworzyć do nich ilustracje i wziąć udział w konkursie. Młodzieżowy Dom Kultury proponuje nowe zajęcia domowe.

Reklama

Większość zajęć edukacyjnych Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie odbywa się ostatnio zdalnie. MDK stara się jednak przedstawić dzieciom i młodzieży nowe atrakcyjne propozycje kulturalno-edukacyjne, z których mogą korzystać pozostając w domach.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy literacko-plastyczne przedsięwzięcie pod nazwą #BAJKOWANIE – informują pracownicy MDK.

Na czym to polega? Raz w tygodniu, na stronie internetowej MDK oraz profilu na Facebooku pojawia się nowe, bajkowe nagranie. To rodzaj abecadłowej bajki, w której każdy wers rozpoczyna kolejna litera alfabetu. Autorami publikowanych bajek są dzieci z Impro Teatr MDK, a w rolę lektorów wcielili się nauczyciele: Elżbieta Rojek, Barbara Szarwiło i Mirosław Majewski.

Posłuchajcie tych wyjątkowych bajek i przy okazji weźcie udział w konkursie. Do każdej bajki możecie stworzyć własną ilustrację. Najlepsze prace MDK wykorzysta do stworzenia videobooka ze wszystkimi opublikowanymi wcześniej bajkami.

Słuchajcie naszych bajek, zapoznajcie się z regulaminem konkursu, twórzcie ilustracje i przysyłajcie swoje prace. Konkurs trwa do 20 stycznia 2021 r. – zachęcają organizatorzy.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj:  REGULAMIN BAJKOWANIE.

Tagi
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA