REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Bartosz Kaczorowski w czołówce młodzików
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Bartosz Kaczorowski, zawodnik MKS Dragon Chełm, umocnił swoją pozycję wśród najlepszych młodych strzelców w kraju.

We Wrocławiu zakończyły się trwające w dniach 9-11 października br. Mistrzostwa Polski Młodzików. Nasze miasto oraz województwo lubelskie reprezentował zawodnik MKS Dragon Chełm – Bartosz Kaczorowski.
Podopieczny trenera Jana Dąbskiego zajął piąte miejsce w konkurencji karabinu sportowego trzy postawy (530 pkt). Szóste miejsce w karabinie pneumatycznym (390,5 pkt) i dziewiąte w karabinie sportowym leżąc (388,7 pkt). W każdej z tych konkurencji Bartek pobił swój rekord życiowy.

Być może zajęte miejsca sugerują, że od podium było względnie daleko, jednak zabrakło zwyczajnie nieco szczęścia. Bartek prowadził w każdej konkurencji przez większość czasu. Niestety pod koniec trafiał się gorszy strzał, zaś przeciwnicy jakby tylko na to czekali… . Warto podkreślić, że w każdej z tych konkurencji brało udział około trzydziestu najlepszych zawodników z kraju, którzy najlepiej zaprezentowali się w zawodach strefowych rozgrywanych we wrześniu.

W ten weekend (16-18 października) Bartek uczestniczy w Ogólnopolskich Zawodach Strzeleckich “Zlot Orlików” w Siedlcach.
Trzymamy kciuki!

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*