REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Będą pieniądze na basen przy „ósemce”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wszystko wskazuje na to, że miasto dostanie dofinansowanie na dokończenie modernizacji basenu przy Szkole Podstawowej nr 8.

Reklama

Złożony jeszcze w marcu projekt do programu „Sportowa Polska” został zaopiniowany pozytywnie. Na stronie Ministerstwa Sportu i Turystyki pojawiły się protokoły z posiedzeń w sprawie zaopiniowania złożonych wniosków.
Chełmski projekt zakłada dofinansowanie w wysokości 2,5 mln zł. Kolejny milion na ten cel zarezerwowano w budżecie miasta. Pieniądze te pozwolą na dokończenie modernizacji i oddanie basenu do użytkowania dzieciom i młodzieży.

W ubiegłym roku na basenie przy SP nr 8 położono nowy dach i wymieniono okna w obiekcie. Modernizacji wymaga jednak cały budynek w tym m.in. szatnie, korytarze i niecka basenowa. Wymienić należy też wszystkie sieci oraz urządzenia do uzdatniania wody. Pisaliśmy o tym tutaj.

***

Zabawne w tym wszystkim jest to, że na fali kampanii wyborczej, sprawa pieniędzy na dokończenie modernizacji basenu została odtrąbiona jako wielki sukces zarówno przez lewicę, jak i przez prawicę. Agata Fisz  chwali się skutecznością jeśli chodzi o realizację inwestycji i pozyskiwanie środków zewnętrznych, a Jakub Banaszek podkreśla, że to ogromne rządowe wsparcie dla chełmian.
Ciekawe, kto jeszcze poczuje się ojcem tego sukcesu?

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Na wszystkie remonty szkół zgodnie z zaleceniami straży i sanepidu potrzeba 200 mln.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Zenek, nikt nie da kasy jeżeli nie ma wniosku. to oczywiste.

  No votes yet.
  Please wait...
 • blablabla, to tak niestety nie działa, że kto składa wniosek, ten dostaje. Nie takie wnioski przepadały, wielokrotnie doświadczyli tego miejscy urzędnicy, często juz na etapie oceny formalnej :))

  No votes yet.
  Please wait...
 • kto złożył wniosek ten może się chwalić. Prawda jest taka, że gdyby ktoś tego nie zrobił to ktoś kasy by nie dał 🙂

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama