REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Będą produkować dla IKEI
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Nowa firma produkcyjna rozpocznie działalność w Chełmie. Zajmować się będzie produkcją wyposażenia, które następnie będzie można kupić w sieci sklepów IKEA.

We wtorek (20 grudnia) w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie z nowym inwestorem. Tym razem w Chełmie ulokowało się przedsiębiorstwo z branży produkcyjnej.  Nowy inwestor swoją działalność ulokuje w Chełmskim Centrum Aktywności Gospodarczej. To efekt rozmów na linii samorząd-przedsiębiorca. Tak więc niebawem w Chełmie rozpocznie się produkcja wyposażenia, które docelowo będzie dokupienia w sieci sklepów IKEA.

Przedstawiciel firmy IKEA, Michał Adamski wspólnie z wykonawcą i nowym inwestorem, Dawidem Niedbałą z firmy Grupa DND, CGE, Interim Logistyka Zaopatrzenia, podczas rozmowy w Urzędzie Miasta zaprezentowali swoje plany. 

Budujący jest fakt, że to właśnie Chełm stał się kolejną lokalizacją do rozwoju działalności wymienionych przedsiębiorstw. Cieszymy się, że doceniona została zarówno atrakcyjna oferta inwestycyjna miasta, jak również profesjonalna obsługa Centrum Obsługi Inwestora. To kolejny duży inwestor zewnętrzny, który widzi w Chełmie ogromny potencjał – podkreśla Jakub Banaszek, prezydent Chełma.

Prezydent zapowiada, że to nie koniec dobrych wiadomości, jeśli chodzi o rozwój przedsiębiorczości w naszym mieście.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*