REKLAMA
,
Czwartkowa „Wampiriada”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Studenci PWSZ będą oddawać krew. To kolejna taka inicjatywa żaków, a dzisiejszą połączyli ze swoim świętem czyli Niedźwienaliami.

Reklama

Uczelniana Rada Samorządu Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie zaprasza na ,,Wampiriadę 2019”.

Akcja oddawania krwi została zaplanowana w czasie tygodnia spotkań i studenckich imprez „niedźwienaliowych” – w czwartek, 6 czerwca br. Tego dnia na parkingu przy Rektoracie (Pocztowa 54) zaparkuje krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Krew będzie można oddawać w godz. 10.00-13.00.

Okres juwenaliów to nie tylko święto studentów i dobra zabawa, ale też możliwość zrobienia czegoś dobrego dla drugiego człowieka – piszą organizatorzy. – Pamiętajmy, że poprzez honorowe krwiodawstwo oddajemy coś, co nic nas nie kosztuje, a dla biorcy może być bezcennym darem życia!

Akcja studentów jest tym cenniejsza, że ostatnio centra krwiodawstwa w naszym regionie alarmują, że kończą się zapasy wszystkich grup krwi. I apelują do dawców, by dzielili się krwią z potrzebującymi. 6 czerwca podczas „Wampiriady” krew będą mogli oddawać nie tylko studenci, ale także inne chętne osoby.

Przypominamy też, że w Chełmie krew można oddawać w każdy dzień roboczy w godzinach od 7 do 13 oraz w pierwszą sobotę każdego miesiąca, przy Szpitalnej 53.

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA