REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Będzie wspólna choinka?
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Choinka_Boze_NarodzenieJarmark Bożonarodzeniowy w tym roku znów będzie mieć miejsce, a w tym czasie ma się odbyć także Wigilia Wszystkich Chełmian. Pojawiają się jednak kolejne pomysły.


Prezydent Agata Fisz na swoim fanpage’u na facebooku wspomina tradycję Wigilii Wszystkich Chełmian, a także Jarmarku Bożonarodzeniowego, podkreślając jego atuty. Zauważa, że podczas tej nowopowstałej tradycji mieszkańcy jednoczą się ze sobą, a atmosfera staje się prawdziwie świąteczna.
Pani Prezydent na ten rok proponuje wprowadzenie kolejnej naszej własnej tradycji. Jak wspomina „Co roku w grudniu ustawiamy w mieście choinki. Jest kilka miejsc, które na stałe wpisały się już w świąteczny krajobraz Chełma. Moja propozycja to ustawienie świątecznego drzewka na Pl. Łuczkowskiego, a więc w miejscu gdzie odbywa się jarmark”. Co powiecie na taką propozycję? Prezydent Fisz pragnie jednak, by choinkę ubierali mieszkańcy, a nie władze miasta. Wspólne przygotowywanie ozdób świątecznych i wieszanie ich na choince z pewnością zjednoczy chełmian, a szczególnie rodziny z dziećmi, które z ubierania choinki czerpią szczególną radość. Każdy mógłby mieć swój wkład w przystrajanie świątecznego drzewka.
Czy akcja dojdzie do skutku? Będziemy Was o tym informować!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*