REKLAMA
,
Bezkonkurencyjni w strzelaniu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Uczniowie chełmskich szkół znów okazali się najlepsi na Mistrzostwach Strzeleckich z broni pneumatycznej szkół i placówek województwa lubelskiego. Piąta edycja tych zawodów rozegrana została 28 marca w Lublinie.

Reklama

Na najwyższym stopniu podium w klasyfikacji drużynowej szkół ponadpodstawowych stanęła reprezentacja Zespołu Szkół Technicznych w Chełmie.

Wśród szkół podstawowych i gimnazjalnych zwyciężyła Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie, zaś zespół Internatu Zespołu Szkół Energetycznych i Transportowych w Chełmie był najlepszy w klasyfikacji burs i internatów.

Indywidualnie chełmscy uczniowie również byli bezkonkurencyjni – oddali tylko jeden srebrny medal w kategorii chłopców w klasyfikacji burs i internatów.

W zawodach wzięło udział 90 zawodników ze szkół i placówek oświatowych województwa lubelskiego.

A oto wyniki:

Szkoły ponadpodstawowe
1. Zespół Szkół Technicznych w Chełmie (Bartosz Kaniewski, Kacper Klimkowski, Hubert Kaniewski) – 778 pkt
2. I Liceum Ogólnokształcące w Chełmie (Miłosz Drozda, Julia Kędzierawska, Mikołaj Nowosad) – 741pkt
3. II Liceum Ogólnokształcące w Chełmie (Jagoda Wrzyszcz, Julia Łoś, Miłosz Worobij) – 709 pkt
4. Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie (Magdalena Błażejewska, Damian Siedlecki, Karolina Zosiuk) – 687 pkt

Szkoły podstawowe i gimnazjalne
1. Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie (Oliwia Wilgos, Szymon Nowicki, Kacper Zawistowski) – 439 pkt
2. Zespół Szkół w Sawinie (Michał Błaszczuk, Kuba Krzeszczyk, Zuzanna Kaniewska) – 371 pkt
3. Szkoła Podstawowa nr 7 w Chełmie (Natalia Kędzierawska, Grzegorz Kryszczuk, Volodiya Heriy) – 364 pkt

Bursy i internaty
1. Internat Zespołu Szkół Energetycznych i Transportowych w Chełmie (Bartłomiej Borek, Łukasz Demkowski, Natalia Plizga) – 682 pkt

Klasyfikacja indywidualna
Szkoły ponadpodstawowe, chłopcy
1. Miłosz Drozda (I LO) – 271 pkt
2. Bartosz Kaniewski (ZST) – 270 pkt (+ wyróżnienie „Sokole Oko” za największą liczbę dziesiątek)
3. Hubert Kaniewski (ZST) – 265 pkt

Szkoły ponadpodstawowe, dziewczęta
1. Julia Kędzierawska (I LO) – 267 pkt
2. Magdalena Błażejewska (ZSEiM) – 262pkt
3. Julia Łoś (II LO) – 253 pkt

Szkoły podstawowe i gimnazjalne, chłopcy
1. Kuba Krzeszczyk (ZS w Sawinie) – 164 pkt
2. Kacper Zawistowski (PSSP) – 163 pkt
3. Szymon Nowicki (PSSP) – 149 pkt

Szkoły podstawowe i gimnazjalne, dziewczęta
1. Natalia Kędzierawska (SP 7) – 149 pkt
2. Zuzanna Kaniewska (ZS Sawin) – 145 pkt

Bursy i internaty, dziewczęta
1. Natalia Plizga (ZSEiT) – 213 pkt

Bursy i internaty, chłopcy
1. Bartłomiej Borek (ZSEiT) – 246 pkt
3. Łukasz Demkowski (ZSEiT) – 223 pkt

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA