REKLAMA
,
Bezpłatny kurs pierwszej pomocy z mistrzem Polski
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Automobilklub Chełmski gorąco zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatny kurs pierwszej pomocy. Czterogodzinny kurs poprowadzi Kamil Kociubiński z chełmskiej Stacji Ratownictwa Drogowego, członek ekipy aktualnych mistrzów Polski w ratownictwie.

Reklama

Kurs rozpocznie się w piątek 16 października o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Chełm przy ul. Lubelskiej 65.

– Kursanci będą mogli teoretycznie i praktycznie poznać podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Jest to umiejętność która w sytuacjach ekstremalnych może uratować zdrowie lub nawet życie – mówi Grzegorz Gorczyca, Prezes Automobilklubu Chełmskiego. Przy okazji, uczestnicy wezmą udział w próbie pobicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej, przez jak największą ilość osób. W roku 2013 w takim wydarzeniu uczestniczyło 83 111 osób. Próba odbędzie się w godzinach 12:00-12:30 i dołączyć do niej mogą wszyscy chętni.

Kursanci otrzymają bezpłatnie tematyczne książki. Projekt finansuje Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Zapisy i dodatkowe informacje pod numerem telefonu 502 342 117.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA