REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Białas wygrywa spór. “Koniec pisania, czego popadnie”
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

MKS Sambo Chełm nie osiągnął żadnych zysków z organizowanych imprez – takie stanowisko zajął organ nadzoru, w związku z oskarżeniami kierowanymi pod adresem Pawła Białasa. Chełmski radny miał złamać ustawę antykorupcyjną poprzez sprzedać wejściówek na zawody MMA w Miejskiej Hali Sportowej, organizowane przez jego klub.

Reklama

Z analizy dokumentu, które wpłynęły do do organu nadzoru, nie wynika, że klub MKS Sambo Chełm prowadził działalność gospodarczą, co dodatkowo potwierdza, że osoba zarządzająca jego działalnością, może pełnić funkcję radnego. Sam klub nie przewiduje prowadzenia jakiejkolwiek działalności gospodarczej. – Nie ma podstaw prawnych do podjęcia procedury stwierdzenia wygaśnięcia mandatu Pawła Białasa Radnego Miasta Chełm – informuje Paweł Chruściel, Dyrektor Wydziału Prawnego, Nadzoru i Kontroli w Lublinie.

Sam radny zapowiada, że niedługo możemy się spodziewać całkowitego rozstrzygnięcia sprawy. – Pewnie zabrzmi to zagadkowo, ale zrobię wszystko, aby stracili ci, którzy chcieli zarobić na tym artykule. Koniec pisania, czego popadnie aby tylko nakład się sprzedał – komentuje Paweł Białas. Radny podkreśla, że włożył za dużo wysiłku, aby pozwolić sobie na taką zniewagę. – Chodziło tylko o zniszczenie mnie i klubu jako konkurenta na chełmskim rynku sportów walki. Wiemy, że dwa konkurencyjne kluby mają “plecy” u Platformy Obywatelskiej, a moje imprezy miały na celu promować klub Sambo i miasto – dodaje radny.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • …to chyba jedyny przypadek gdy słowa Radnego Białasa nie są przez niego napisane WIELKIMI LITERAMI I Z BYKAMI 🙂

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama