REKLAMA
,
Białka. Przykry finał wieczornej przejażdżki
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mężczyzna  jadąc motocyklem przez Białkę, stracił nad nim panowanie i przewrócił się. Ślady na jezdni świadczyły, iż pojazd sunął po asfalcie kilkadziesiąt metrów. Kierowca był po alkoholu, bez uprawnień, a motocykl nie był dopuszczony do ruchu.

Reklama

Wczoraj (6 sierpnia), po godzinie 21:00, krasnostawscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Białka. Funkcjonariusze na miejscu ustalili, że 27-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw, jadąc motocyklem, stracił nad nim panowanie i doprowadził do wywrócenia. Ślady na jedni świadczyły, iż pojazd sunął po asfalcie kilkadziesiąt metrów. Mężczyzna nie miał hełmu ochronnego. Karetka  pogotowia zabrała go do szpitala. Po badaniach okazało się, że ma tylko ogólne potłuczenia i zadrapania.

Policjanci ustalili, że 27-latek nie miał uprawnień do kierowania motocyklem. Sam motocykl zaś nie był zarejestrowany, nie miał ważnych badań technicznych i był nie dopuszczony do ruchu. Funkcjonariusze sprawdzili także stan trzeźwości motocyklisty. Badanie alkomatem wykazało, iż ma w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2, zakaz prowadzenia pojazdów, grzywna oraz wysoka nawiązka na fundusz pokrzywdzonym w wypadkach.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA