REKLAMA
,
„Biały, biały dzień” w DKF
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Czuły thriller psychologiczny zanurzony w islandzkiej mgle proponuje DKF Rewers. Zapraszamy na seans tradycyjnie w czwartek.

Reklama

DKF Rewers proponuje w czwartek, 5 marca, film „Biały, biały dzień” w reżyserii Hlynur’a Pálmason’a. To niezwykle czuły thriller psychologiczny zanurzony w islandzkiej mgle. Dotyka też ważnych tematów i emocji – radzenia sobie z żałobą, szukania sensu i własnej tożsamości po stracie, a także miłości – tej bezwarunkowej miłości do dziecka i znacznie bardziej warunkowej miłości do partnera.

W biały, biały dzień, gdy nieba nie można odróżnić od ziemi, zmarli mogą mówić do tych, którzy wciąż żyją – głosi islandzkie powiedzenie.
W taki też dzień ginie żona byłego szefa policji, która spada w przepaść rozpędzonym samochodem. Mimo żałoby, stara się on zacząć wszystko od nowa i odpowiedzieć sobie na pytanie, kim teraz jest. Pewnego dnia odkrywa tajemnicę, która pierwszy raz od dawna wzbudzi w nim silne emocje. Od tej pory zrobi wszystko, żeby dowiedzieć się prawdy o ich wspólnej przeszłości. „Biały, biały dzień” to osnuta islandzką mgłą historia żalu, zemsty i bezwarunkowej miłości.

Zobacz zwiastun.

Zapraszamy na sens w czwartek, 5 marca, godz. 18:00 Centrum Kultury Filmowej „Zorza. Bilety po 10 zł.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA