REKLAMA
,
Biblioteka wie, jak radzić sobie ze stresem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmska biblioteka proponuje w maju sięgnąć po książki z humorem, które będą zastrzykiem pozytywnej energii na stres, chandrę i zmęczenie.

„Dowcipy i mądrości żydowskie”, „Dowcipy Masztalskiego”, „Dowcipy PRL-u” czy „Obyś żył w ciekawych czasach” – to przykładowe tytuły, które znajdziemy na półkach chełmskiej biblioteki.

Reklama

Spośród beletrystyki polecamy książkę „Zdobywam zamek” Dodie Smith. Jest to błyskotliwa i dowcipna opowieść siedemnastoletniej bohaterki Cassandry, która w formie pamiętnika opisuje losy swojej ekscentrycznej rodziny. Akcja powieści rozgrywa się na angielskiej wsi w latach 30-tych ubiegłego stulecia. Główna bohaterka i jednocześnie narratorka to kolejne, nieco ironiczne wcielenie Elisabeth Bennet i Ani z Zielonego Wzgórza – wyjaśnia Anna Małysz z ChBP.

Dużą popularnością cieszą się również dzieła polskich autorek, m.in. Joanny Chmielewskiej „Klin” czy „Całe zdanie nieboszczyka” oraz Marty Kisiel-Małeckiej „Dożywocie „ i „Siła niższa”. Punktem obowiązkowym są także felietony Marii Czubaszek „Dzień dobry jestem z kobry, czyli jak stracić przyjaciół w pół minuty i inne antyporady”.

Zapraszamy do biblioteki!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA