REKLAMA
,
Biblioteka zagra dla WOŚP. Wystąpi Klimat i Mr.Pollack
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zespół Klimat W oraz Mr. Pollack wystąpi w Chełmskiej Bibliotece Publicznej w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cena wstępu na powyższe imprezy wynosi minimum 10 zł wrzucane do orkiestrowej puszki.

Reklama

Wejściówki na koncert, który odbędzie się 8 stycznia o godz. 19:00, można nabywać  w chełmskim sztabie WOŚP mieszczącym się w sklepie Metro przy ul. Pijarskiej 5 lub bezpośrednio przed imprezami.

Klimat W, znany chełmski zespół, zagra solidnego, melodyjnego bluesa. Mr. Pollack słynie z gitarowych aranżacji przebojów muzyki klasycznej. Zespół powstał w 1989 roku w Mielcu. Założycielami są bracia Jacek i Grzegorz Polakowie. Udane występy na Festiwalu w Jarocinie 1990 zaowocowały podpisaniem kontraktu z firmą Loud Out Records i nagraniem płyty QŃ. Zespół był finalistą Marlboro Rock-in ’93. Bracia Polakowie współpracowali z angielskim zespołem Real Deal podróżując po świecie. W roku 2013 zespół wydał płytę Black Hawk, którą promował m.in. w Chinach trasą zatytułowaną 2014 Mr. Pollack China Tour.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA