REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Biznes w lubelskiem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zapraszamy na kolejne spotkanie w Chełmie z cyklu „Biznes Lubelskie”. 18 czerwca będzie okazja m. in. do zapoznania się ze zmianami prawnymi, jakie przyniosły przedsiębiorcom ostatnie miesiące.

Reklama

Gościem specjalnym chełmskiego spotkania będzie Daniel Iwanek, trzykrotny Mistrz Świata w karate tradycyjnym, który opowie o roli motywacji w biznesie.

Program spotkania w poniedziałek, 18 czerwca, hotel „Kamena”:
13:00 – 13:30 Rejestracja uczestników
13:30 – 14:00 Biznes Lubelskie – współpraca na rzecz wzmocnienia eksportu i obsługi inwestorów – prowadzący Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego
14:00 – 14:20 Negocjacje, mediacje i arbitraż w relacjach pomiędzy przedsiębiorcami – prelegent Aneta Biały (Mediator przy Sądzie Okręgowym w Lublinie, Mediator w Lubelskim Centrum Arbitrażu i Mediacji w Lublinie)
14:20 – 15:20 Rewolucja w przepisach w 2018 roku. Co przyniosą zmiany w JPK, CIT, VAT i RODO – prelegent Artur Kałdonek (Kancelaria Artur Kałdonek)
15:20 – 15:30 Przerwa kawowa
15:30 – 16:30 Rola motywacji w biznesie – prelegent Daniel Iwanek
16:30 – 16:45 Konsultacje społeczne dotyczące weryfikacji potrzeb i oczekiwań w zakresie wspierania przedsiębiorczości. Pytania i dyskusja
16:45 – 17:30 Poczęstunek i networking

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem: http://invest.lubelskie.pl/pl/cykl-spotkan-biznes-lubelskie.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniu, gdyż wydarzenie „Biznes Lubelskie” jest doskonałą okazją m. in. do spotkania innych przedstawicieli z firm i samorządowców z powiatu lubelskiego oraz nawiązania z nimi relacji biznesowych – piszą organizatorzy.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama