REKLAMA
,
Nie brakuje narciarzy na chełmskim stoku
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Uruchomiony przed tygodniem chełmski stok narciarski cieszy się sporym zainteresowaniem.Zarządzający stokiem w Kumowej Dolinie – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chełmie, przez zaledwie 6 dni, sprzedał już około 860 karnetów.

Ze stoku korzystają zarówno początkujący jak i bardziej doświadczeni narciarze, którzy chcą poćwiczyć przed wyjazdem na bardziej profesjonalne stoki.

Reklama

– Niemałym zainteresowaniem cieszy się także wypożyczalnia. Według wstępnych wyliczeń komplety narciarskie wypożyczano już około 620 razy – informuje Roland Kurczewicz, pełnomocnik Prezydent Agaty Fisz.

Ze  stoku korzystają osoby w różnym wieku. Są tu zapaleni narciarze, którzy Kumową Dolinę traktują jako rozgrzewkę. Jest także bardzo duża grupa początkujących osób, zarówno dzieci jak i dorosłych.

Stworzenie stoku narciarskiego w Chełmie daje im możliwość nauki jazdy na nartach – mówi Krzysztof Białowicz p.o. dyrektora MOSiR w Chełmie – Mam nadzieję, że zima w tym roku utrzyma się jeszcze trochę, bo to właśnie od warunków atmosferycznych zależy ile funkcjonować będzie stok narciarski.

Obecnie do dyspozycji narciarzy dostępne są 2 stoki z wyciągami – „Bachleda” oraz tzw. ośla łączka do nauki jazdy na nartach. Skorzystać można też z pomocy instruktorów. Stok w Kumowej Dolinie otwarty jest przez cały tydzień w godzinach od 10:00 do 20:00.

Więcej informacji na tej stronie.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA