REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Nie brakuje pracy dla nauczycieli
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Nie dla wszystkich był to więc radosny początek roku szkolnego, a już na pewno nie dla wielu nauczycieli z gimnazjów w naszym regionie. Wielu z nich straciło pracę, a niektórzy muszą zadowolić się niepełnym etatem. W najbliższym tygodniu nie brakuje jednak ofert dla nauczycieli przedmiotów zawodowych, których poszukuje Centrum Kształcenia Ustawicznego.

Informatyka, BHP, handel, przepisy ruchu drogowego, ochrona fizyczna osób i mienia, żywienie oraz fotografia. W tych profesjach poszukiwani są nauczyciele w CKU im. Bolesława Prusa w Chełmie. Placówka oferuje umowę o pracę oraz zarobki w granicach 2,2 -3,2 tys. brutto. Więcej informacji m.in. tutaj. 

Reklama

Ponadto Niepubliczna Szkoła ,,RAZEM” poszukuje nauczyciela informatyki, a ZSZ nr 5 im. ks. Stanisława Staszica – nauczyciela przedmiotów elektronicznych (elektronika samochodowa).

Wolne stanowisko w Urzędzie Miasta Chełm. Wydział Geodezji, Kartografii i Mienia Komunalnego poszukuje specjalisty ds. wywłaszczeń i zwrotów nieruchomości. Praca od 1 października z umową o prace na czas określony.

Niecodzienną ofertę zamieścił Powiatowy Urząd Pracy. Otóż poszukiwany jest bursztyniarz, który zajmie się szlifowaniem, polerowaniem i obrabianiem bursztynu. Praca do wzięcia od 15 września z zarobkami od 2 tys. zł brutto.

Inne oferty pracy:

 • Zapraszamy do odwiedzin do Powiatowego Urzędu Pracy w Chełmie (Plac Niepodległości 1)
 • tel: 82 562-76-97
 • fax: 82 562-76-68
 • email: luch@praca.gov.pl

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • To niech zmienią zawód. Czy jak sklepikarz nie ma klientów, to płacze i idzie po jałmużnę? Jest mniej dzieci, to i mniej pracy. To chyba oczywiste – ale widocznie nie dla nauczycieli.

  No votes yet.
  Please wait...
 • artykuł beznadzieja. Nauczyciele nie mają pracy w Chełmie !

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama