REKLAMA
,
Brawura 21- latka. Rozbijał się po Hrubieszowskiej
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Tragiczny finał brawurowej jazdy 21- letniego kierowcy Audi. Młody mężczyzna stracił panowanie nad autem w wyniku czego doprowadził do zderzenia z drzewem oraz dwoma zaparkowanymi samochodami.

Reklama

Do zdarzenia doszło wczoraj w nocy kilka minut przed godziną pierwszą. Policjanci patrolujący ulice Chełma zauważyli jadące przez centrum miasta z dużą prędkością Audi. Gdy dojechali do ronda przy ulicy Hrubieszowskiej i Pocztowej okazało się, że chwile wcześniej Audi uderzyło w drzewo, a następnie odbijając się od niego, uderzyło w dwa zaparkowane nieopodal samochody. Siła uderzenia była tak silna, że silnik z Audi został wyrwany z komory silnikowej samochodu.

– Jak się okazało samochodem kierował 21-letni mieszkaniec Chełma, natomiast pasażerem był jego 46-letni ojciec. Obaj mężczyźni z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala – informuje Ewa Czyż, rzecznik chełmskich policjantów. Jak ustalili policjanci 21-latek kierował pojazdem wbrew zakazowi sądowemu. Mężczyzna w przeszłości karany był za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Fot. Łukasz Zięba

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA