REKLAMA
,
On Broadway – koncert musicalowy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

On Broadway to tytuł  koncertu podsumowującego kolejny rok działalności Chadek Musical Academy. Zapraszamy w niedzielę do Chełmskiego Domu Kultury.

Reklama

Przed publicznością wystąpią uczestnicy zajęć. W trakcie koncertu usłyszymy piosenki z największych musicali broadwayowskich – Jesus Christ Superstar, Chicago, Cabaret, Waitress, Rent, Smash, La La Land, Annie, Wicked, Olivier. Nie zabraknie akcentu polskiego, czyli utworów z musicalu Metro.
Koncert wyreżyserował Jacek Wazelin, który jest też autorem choreografii.  Nad przygotowaniem wokalnym artystów pracowali  Agnieszka Kowalska i Kamil Dominiak, a o przygotowanie aktorskie postarali się Adrian Wiśniewski, Paweł Tucholski i Bartosz Martyna.

Zapraszamy na On Broadway – koncert musicalowy do ChDK, w niedzielę, 17 czerwca, godz. 17. Bilety po 15 zł.

***

Jednocześnie informujemy, że od 13 do 17 sierpnia br. w ChDK odbywać się będą Letnie warsztaty musicalowe. Mogą w nich wziąć udział wszyscy zainteresowani.

Zapraszamy gorąco na kolejną edycję Letnich Warsztatów Musicalowych. Wiedząc, że musical łączy pokolenia, nasza oferta warsztatów jest skierowana do dzieci, młodzieży i dorosłych. W tym roku wprowadzamy też możliwość uczestniczenia w konsultacjach indywidualnych z pedagogami Chadek Musical Academy – zachęcają organizatorzy.

Zajęcia taneczne poprowadzą Jacek Wazelin i Marta Czyż. W świat teatru wprowadzi uczestników Adrian Wiśniewski, a stroną wokalną zajmie się Kamil Dominiak.

W tym roku warsztaty odbywają się w 4 grupach wiekowych: dziecięcej 9-11 lat, 12-15 lat, młodzieżowej 16-20 lat i w grupie dorosłej. Zajęcia dla dzieci odbywać się będą  w godz. 10-15. Natomiast dla grup młodzieżowej i dorosłej zajęcia rozpoczynać się będą po południu od godz. 17.

Koszt uczestnictwa w zajęciach dla grup dziecięcych i młodzieżowej to 250 zł. Dla uczniów Chadek Musical Academy opłata wynosi 200 zł. Grupa dorosła ma możliwość wybrania pakietu zajęć wokalnych, aktorskich lub tanecznych. Opłata wynosi: 100 zł za 1 pakiet zajęć (wokal, taniec, aktorstwo) – przy wyborze 3 pakietów cena wynosi: 270 zł. Dla uczestników Chadek Musical Academy koszt 1 pakietu to 80 zł – cena za wszystkie zajęcia to 240 zł.

Istnieje możliwość (dotyczy wyłącznie uczestników warsztatów) wykupienia lekcji indywidualnych 2×30 minut z każdym z pedagogów. Koszt takich konsultacji to 100 zł.

W ChDK czekają na Wasze zgłoszenia do 30 czerwca 2018 r. Zapisy wyłącznie drogą mailową: agnieszka.pozniak@chdk.chelm.pl.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA