REKLAMA
,
Brzeźno. Pościg za pijanym kierowcą
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Uciekał przed policjantami kilkanaście kilometrów, zmieniał przy tym kierunek jazdy. Wreszcie 23-latek z Ukrainy uderzył w stojący w kolejce do granicy samochód ciężarowy. Uszkodził swoje auto na tyle poważnie, że dalsza jazda była niemożliwa. Jego pasażer trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę ( 8/9 sierpnia) w miejscowości Brzeźno (gmina Dorohusk). Gdy samochód marki Mazda nie zatrzymał się do kontroli drogowej, policjanci z komisariatu w Dorohusku podjęli za nim pościg. Kierujący uciekał przez kilkanaście kilometrów, zmieniał przy tym kierunek jazdy. Podczas kolejnego manewru na drodze, uderzył w stojący w kolejce do granicy samochód ciężarowy. Powstałe uszkodzenia w maździe uniemożliwiły mu dalszą ucieczkę.

Reklama

Policjanci zatrzymali siedzącego za kierownicą 23-letniego obywatela Ukrainy. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Jadący z nim 20-letni pasażer z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Dzisiaj (10 sierpnia) zatrzymany usłyszy zarzuty. Będzie też doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Absolutorium dla prezydenta
Absolutorium dla prezydenta
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Waśniewskiego znowu przejezdna
Raport o stanie Chełma
Aleja 3 Maja w remoncie
Aleja 3 Maja w remoncie
REKLAMA