REKLAMA
,
Brzeźno. Pościg za pijanym kierowcą
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Uciekał przed policjantami kilkanaście kilometrów, zmieniał przy tym kierunek jazdy. Wreszcie 23-latek z Ukrainy uderzył w stojący w kolejce do granicy samochód ciężarowy. Uszkodził swoje auto na tyle poważnie, że dalsza jazda była niemożliwa. Jego pasażer trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę ( 8/9 sierpnia) w miejscowości Brzeźno (gmina Dorohusk). Gdy samochód marki Mazda nie zatrzymał się do kontroli drogowej, policjanci z komisariatu w Dorohusku podjęli za nim pościg. Kierujący uciekał przez kilkanaście kilometrów, zmieniał przy tym kierunek jazdy. Podczas kolejnego manewru na drodze, uderzył w stojący w kolejce do granicy samochód ciężarowy. Powstałe uszkodzenia w maździe uniemożliwiły mu dalszą ucieczkę.

Reklama

Policjanci zatrzymali siedzącego za kierownicą 23-letniego obywatela Ukrainy. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Jadący z nim 20-letni pasażer z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Dzisiaj (10 sierpnia) zatrzymany usłyszy zarzuty. Będzie też doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA