REKLAMA
,
Budżet Obywatelski w Chełmie. Głosowanie coraz bliżej
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Już od 19 września mieszkańcy Chełma będą mogli głosować na zadania w ramach budżetu obywatelskiego. W najbliższy czwartek z kolei odbędzie się spotkanie na którym omówione zostaną zasady BO. Od poniedziałku – 19 września do soboty 24 września (włącznie) w godzinach od 9 do 18 w Urzędzie Miasta Chełm przy ul. Lubelskiej 65 głosować będzie można na zadania zgłoszone do III chełmskiej edycji Budżetu Obywatelskiego.

Reklama

– Nieco wcześniej, tj. 15 września o godz. 17:30, w hali widowiskowo-sportowej odbędzie się spotkanie, na którym ponownie omówione zostaną zasady Budżetu Obywatelskiego oraz wyniki weryfikacji złożonych propozycji zadań – informuje Agata Fisz, prezydent Chełma.

To wydanie Budżetu Obywatelskiego jest nieco inne, niż ubiegłoroczne. Wszystko za sprawą okręgów do głosowania. W tym roku po raz pierwszy głosować będziemy na inwestycje podzielone na 10 okręgów odpowiadających poszczególnym osiedlom Chełma. Miasto zdecydowało również o zwiększeniu puli środków do podziału o pół miliona złotych.

Głosować może każdy mieszkaniec miasta, zamieszkały na stałe i mający ukończony 16. rok życia.  Zachęcamy do głosowania!

Zobacz na jakie zadania możesz głosować!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA