REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

16

Zdjęcie 1 z 17

Za nami rowerowy Maraton Kresowy. Niedzielny – janowski odcinek – to w całym cyklu wyścigów jeden z najpiękniejszych, ale i najcięższych etapów.

Przewyższenia, piaszczyste drogi pośród pól i „ciężki” podjazd do mety po asfalcie. Zawodnicy mieli do pokonania: mikro maraton – 100 m, mini maraton – 5 km,  półmaraton – 32 km lub maraton – 61 km. Przewyższenia dla półmaratonu to przeszło 500 m z ekstremalnym podjazdem pod Łysą Górę z nachyleniem 20 %.

Tak bogate urozmaicenie trasy  przyciąga do Janowa zawodników od kilku już lat, a zmiany na trasie jakie są wprowadzane przed każdym startem sprawiają, że nawet na najlepszych czekają niespodzianki, które wyciskają ostatnie poty. Tegoroczny wyścig na terenie Gminy Chełm był bardzo udany dla rowerzystów z naszego regionu. Zawodnicy grupy Azart Peleton stawali na podium nie tylko w swoich kategoriach, ale również w rywalizacji drużynowej zgarniając dwie statuetki w kategorii Maraton i Maraton Mini.

Na zawodników czekały nie tylko świetnie przygotowane trasy, ale również całe zaplecze począwszy od parkingów po świetnie przygotowany catering bogaty w węglowodany i mnóstwo naturalnych witamin w owocach. Najlepsi zawodnicy otrzymali specjalne statuetki ufundowane przez Gminę Chełm i nagrody ufundowane przez sponsorów.

Zobaczcie foto-relację, którą publikujemy dzięki uprzejmości Gminy Chełm.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*