REKLAMA
,
Był tak pijany, że wypadł z kabiny
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Tir jechał wężykiem, więc zwrócili na niego uwagę krasnostawscy policjanci. Kiedy otworzyli drzwi pojazdu, kierowca wypadł na jezdnię. Okazało się, że miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Tak jechał z 30-tonowym ładunkiem.

Reklama

Dziś w nocy (23 czerwca) policjanci patrolujący rejon obwodnicy Krasnegostawu zauważyli jadący wężykiem ciągnik siodłowy z naczepą. Kierujący początkowo nawet nie reagował na sygnały do zatrzymania. Dopiero wyprzedzenie ciężarówki spowodowało, że zatrzymał się na poboczu. Gdy funkcjonariusz otworzył drzwi kabiny, na jezdnię wypadł kierowca.

Okazało się, że 57-letni obywatel Ukrainy ma prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Miał problemy z utrzymaniem równowagi i w takim stanie przewoził ponad 30 ton ładunku. Obok fotela kierowcy mundurowi znaleźli butelkę po wódce. Wyniki kilkukrotnego badania alkomatem wskazały, iż mężczyzna prawdopodobnie pił podczas jazdy.

57-latek trafił do policyjnego aresztu, a prowadzona przez niego ciężarówka na policyjny parking. Zatrzymano mu prawo jazdy, a po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.

Za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów, grzywna oraz wysoka nawiązka na fundusz pokrzywdzonym w wypadkach.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA