REKLAMA
,
Cement Gryf Chełm z Nagrodą Prezydenta Miasta Chełm
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Podczas sesji Rady Miasta Chełm, nagrodzeni zostali zawodnicy oraz trenerzy klubu zapaśniczego Cement Gryf Chełm. Nagrodę za najlepszego zawodnika otrzymała Katarzyna Krawczyk, reprezentantka Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Reklama

Gośćmi ostatniej sesji Rady Miasta byli zawodnicy oraz trenerzy klubu Cement Gryf Chełm. Powodem ich wizyty było przyznanie reprezentantom klubu nagród Prezydenta Miasta Chełm, Agaty Fisz za osiągnięcie wysokich wyników sportowych. Zawodnicy, którzy otrzymali nagrodę, to Katarzyna Krawczyk oraz Patryk Kamiński. Natomiast trenerzy, którzy zostali nagrodzeni to Dariusz Kucharski – trener drużyn żeńskich, oraz Dariusz Jabłoński – trener drużyn męskich.

13680919_597124407127847_8232604711382335599_n– Dziękuję bardzo Pani Prezydent za przyznaną nagrodę. W imieniu zawodników i zawodniczek klubu Cement Gryf Chełm, dziękuję za program stypendialny – mówi z wdzięcznością Katarzyna Krawczyk, zawodniczka klubu Cement Gryf Chełm, Olimpijka z Rio. – Miał być medal, nie udało się – dodaje z uśmiechem. – Mam nadzieję, że dostarczyłam Państwu przez ten ostatni rok, ostatnie cztery lata wielu emocji i wrażeń sportowych. Chciałabym bardzo podziękować i złożyć na ręce Pani Prezydent podziękowania dla całego miasta Chełm za wsparcie, które otrzymałam od mieszkańców. Idąc ulicami, spotykałam ludzi, którzy oglądali walki i wypowiadali się miło na temat mojego startu. Dziękuję bardzo – podsumowuje Krawczyk.

Katarzyna Krawczyk za zdobycie II miejsca na Igrzyskach Europejskich w Azerbejdżanie oraz za uzyskanie I miejsca na Mistrzostwach Polski Seniorek w kwietniu 2015 roku, otrzymała nagrodę finansową w wysokości 3 tys. złotych oraz tytuł najlepszego sportowca. Ponadto, reprezentowała ona barwy Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro, gdzie zajęła 9-te miejsce.

Patryk Kamiński za zdobycie III miejsca na Mistrzostwach Świata w Bośni i Hercegowinie w sierpniu 2015 roku oraz I miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach w stylu klasycznym, otrzymał nagrodę rzeczową o wartości 500 złotych.

Trenerowi, Dariuszowi Kucharskiemu została przyznana nagroda finansowa w wysokości 2 tys. złotych za wieloletnie triumfy drużyn żeńskich – juniorek młodszych, juniorek, młodzieżowców oraz seniorek. W 2015 roku dwie zawodniczki prowadzone przez trenera Kucharskiego reprezentowały barwy Polski podczas Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata. Katarzyna Krawczyk, zawodniczka trenera Dariusza Kucharskiego, reprezentowała Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Za wysokie wyniki na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej osiągane przez prowadzonych zawodników, trener Dariusz Jabłoński otrzymał nagrodę finansową w wysokości 1 tys. złotych. W 2015 roku, dwóch zawodników szkolonych przez trenera Dariusza Jabłońskiego, reprezentowało barwy Polski podczas Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata.

Zdobywcom nagród serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

Fot. Cement Gryf-Chełm FB

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA