REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
CEMENT-GRYF NIE WYCHODZI Z FORMY.
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Zapaśnicy Cementu-Gryfa znów na podium. Dobrą passę zapoczątkowała niespełna miesiąc temu Katarzyna Krawczyk, zdobywając brązowy medal na Międzynarodowym Turnieju Grand Prix of Paris 2015r we Francji. Teraz kolejny brąz, tym razem wywalczony na Szweckich matach w Międzynarodowym Turnieju Klippan Lady Open 2015.Czekamy z niecierpliwością na następne osiągnięcia Katarzyny, tym razem u naszych wschodnich sąsiadów w walce o Puchar Świata w Rosji, która odbędzie się już na początku marca.

 

Foto Bierzanowskiego -PPS -Racibórz 2015rO krok od zwycięstwa znalazł się również Mateusz Bierzanowski. Na zawodach o Puchar Polski w Raciborzu Mateusz walczył wytrwale do samego końca, w zdobyciu złota przeszkodził mu jednak aktualny mistrz Polski, Michał Tracz (WKS Śląsk Wrocław). Nasz reprezentant zajął drugie miejsce i odebrał srebrny medal.

Aktualnie czekamy na osiągnięcia młodzików, którzy swoich sił spróbują w Norwegii. Oprócz Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego Dla naszych najmłodszych zapaśników będzie to również okazja do wzięcia udziału w zgrupowaniu szkoleniowym. Jest to możliwe dzięki norweskiemu klubowi Snoog Bryting Notodden, który pokrył koszty wyjazdu chełmskiej reprezentacji.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*