REKLAMA
,
Ceny paliwa poniżej 4 złotych?
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Paliwo jest tanie, a ceny mogą być jeszcze bardziej korzystne dla kierowców. Eksperci zapowiadają, że ceny mogą spaść nawet poniżej 4 złotych. Czy czekają nas jeszcze wakacje z pełnym bakiem?

Reklama

Analitycy z BM Reflex oraz portalu e-petrol.pl zapowiadają, że tendencja obniżki cen paliw na stacjach benzynowych będzie nadal kontynuowana. Dla wielu jednak jest to normalne zjawisko, związane z końcówką wakacji. Minimalna cena jaką możemy zobaczyć w tym roku to około 30 dolarów za baryłkę i to głównie ma dać nadzieję kierowcom, że zobaczymy „trójkę” z przodu.

– Obniżki? Pewnie nieprędko. Mimo wszystko jak spadnie cena paliw, to dystrybutorzy będą zaporowo trzymać się starych cen. Myślę, że paliwo w wakacje powinno drożeć, bo ludzie przecież wracają z wyjazdów – komentuje nam Kamil, chełmski kierowca.

Jak zapowiada dr Jakub Bogucki, analityk portalu e-petrol.pl, w dniach 10 – 16 serpnia możemy spodziewać się spadku cen PB95 do poziomu 4,87 – 4,96 zł/l. – Jeśli chodzi o ceny oleju napędowego przewidywany przez nas poziom cen może ulokować się w przedziale 4,44-4,55 zł/l – komentuje dr Bogucki.

Źródło: e-petrol.pl

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA