REKLAMA
,
Chadek Gospel Choir ma 10 lat!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

CHADEK GOSPEL CHOIR zaprasza na swój jubileusz i koncert ACOUSTIC & LIVE. Wszystko wieczorem 27 października.

Reklama

Serdecznie zapraszamy na szczególny koncert – spotkanie, czas wspólnoty i artystycznej interakcji. CHADEK GOSPEL CHOIR, który na trwale wpisał się w artystyczny, duchowy krajobraz Chełma w tym nadzwyczajnym roku świętuje swój jubileusz dziesięciolecia istnienia – piszą organizatorzy.

Przez wiele swych projektów chór przyzwyczaił nas do kreatywności i nowatorskich pomysłów. Widzowie doceniają świetne brzmienie zespołu i harmonię, a także koncertową energię i pasję.
We wtorek, 27 października – dokładnie w tym dniu tygodnia, w którym Chadek Gospel Choir od wielu lat zbiera się na swe próby – zespół stanie na scenie Chełmskiego Domu Kultury. W akustycznych wersjach zabrzmią piosenki i pieśni, te najważniejsze w jego historii. Chór pod kierownictwem Grzegorza Głucha zaśpiewa więc w czasie tego wyjątkowego spotkania najpiękniejsze hymny, pieśni chwały zarówno po polsku, jak i po angielsku.

Wśród solistów usłyszymy Kasię Klimczak i Mariusza Materę. Ich wyjątkowe głosy stały się nierozłączną wizytówką i znakiem rozpoznawalnym Chadek Gospel Choir. Koncert będzie wydarzeniem interaktywnym. Jego widzowie, słuchacze… będą w zasadzie uczestnikami wydarzenia, które zaplanowano jako swoistą, otwartą próbę chóru.

To będzie niezapomniane przeżycie! To będzie prawdziwie muzyczne spotkanie… ponieważ chór pokaże na żywo, jak pracuje, jak tworzy pieśni, jak się do nich przygotowuje. Właśnie w taki niezwykły i oryginalny sposób chcemy świętować nasz jubileusz – zapowiadają członkowie chóru.

Zapraszamy do ChDK we wtorek, 27 października, godz. 19:00. Wstęp jest wolny, ale trzeba mieć wejściówkę. Bezpłatne wejściówki można już teraz odbierać w kasach ChDK lub Kina Zorza. Liczba miejsc jest ograniczona do 126. Obowiązują aktualne obostrzenia sanitarne.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA