REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Chadek Gospel Choir: “Wnet nadejdzie dzień”
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Od dekady zachwycają świetnym brzmieniem i koncertową energią. Zapraszamy za koncert chóru CHADEK GOSPEL CHOIR. Wieczór uwielbienia “Wnet nadejdzie dzień” w sobotę, 10 lipca, w Kościele Chrześcijan Baptystów w Chełmie.

Reklama

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór uwielbienia „Wnet nadejdzie dzień”. Koncert poprowadzi chór CHADEK GOSPEL CHOIR. Grupa od ponad dekady trwale wpisuje się w muzyczny krajobraz Chełma. Przez wiele swych projektów chór przyzwyczaił nas do kreatywności i nowatorskich pomysłów. Widzowie doceniają świetne brzmienie zespołu i harmonię, a także koncertową energię i pasję. Najbliższy koncert odbędzie się w Kościele Chrześcijan Baptystów w Chełmie w sobotę, 10 lipca.

W programie wieczoru znajdą się piosenki stworzone i wykonywane przez takich artystów jak: Misty Edwards, Matt Gilman, Ron Kenoly, Chris Tomlin, Jason Upton, Keith Getty, Stuart Towned, Mate.o, TGD. Wszystkie utwory powstały w autorskich, wielogłosowych aranżacjach Grzegorza Głucha – dyrygenta Chadek Gospel Choir i Piotra Nazaruka.

Tytuł wieczoru nawiązuje do najstarszej pieśni koncertu – legendarnego hymnu gospel „Wnet nadejdzie dzień” („Soon Or Very Soon”). Pieśń jest też świadectwem nadziei, że po każdej nocy i ciemności, przychodzi dzień i blask.

W czasie trudnym, związanym z pandemią – który dla nas wszystkich przynosi niewyjaśniony lęk, obawy o przyszłość – chcemy z wiarą zawołać, że szybko przyjdzie dzień, nowa nadzieja, nowa rzeczywistość – piszą organizatorzy.

Zapraszamy na wieczór uwielbienia “Wnet nadejdzie dzień” Chadek Gospel Choir, 10 lipca, o godz. 19:00, Kościół Chrześcijan Baptystów w Chełmie, ul. Ogrodowa 56. Wstęp wolny!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama