REKLAMA
,
Chadek Gospel Choir: „Wnet nadejdzie dzień”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Od dekady zachwycają świetnym brzmieniem i koncertową energią. Zapraszamy za koncert chóru CHADEK GOSPEL CHOIR. Wieczór uwielbienia „Wnet nadejdzie dzień” w sobotę, 10 lipca, w Kościele Chrześcijan Baptystów w Chełmie.

Reklama

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór uwielbienia „Wnet nadejdzie dzień”. Koncert poprowadzi chór CHADEK GOSPEL CHOIR. Grupa od ponad dekady trwale wpisuje się w muzyczny krajobraz Chełma. Przez wiele swych projektów chór przyzwyczaił nas do kreatywności i nowatorskich pomysłów. Widzowie doceniają świetne brzmienie zespołu i harmonię, a także koncertową energię i pasję. Najbliższy koncert odbędzie się w Kościele Chrześcijan Baptystów w Chełmie w sobotę, 10 lipca.

W programie wieczoru znajdą się piosenki stworzone i wykonywane przez takich artystów jak: Misty Edwards, Matt Gilman, Ron Kenoly, Chris Tomlin, Jason Upton, Keith Getty, Stuart Towned, Mate.o, TGD. Wszystkie utwory powstały w autorskich, wielogłosowych aranżacjach Grzegorza Głucha – dyrygenta Chadek Gospel Choir i Piotra Nazaruka.

Tytuł wieczoru nawiązuje do najstarszej pieśni koncertu – legendarnego hymnu gospel „Wnet nadejdzie dzień” („Soon Or Very Soon”). Pieśń jest też świadectwem nadziei, że po każdej nocy i ciemności, przychodzi dzień i blask.

W czasie trudnym, związanym z pandemią – który dla nas wszystkich przynosi niewyjaśniony lęk, obawy o przyszłość – chcemy z wiarą zawołać, że szybko przyjdzie dzień, nowa nadzieja, nowa rzeczywistość – piszą organizatorzy.

Zapraszamy na wieczór uwielbienia „Wnet nadejdzie dzień” Chadek Gospel Choir, 10 lipca, o godz. 19:00, Kościół Chrześcijan Baptystów w Chełmie, ul. Ogrodowa 56. Wstęp wolny!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA