REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
ChBP nie odwołuje imprez
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Objęcie Chełma czerwoną strefą nie zniechęciło chełmskich bibliotekarzy do organizacji ciekawych spotkań. Wszystkie zaplanowane imprezy kulturalne odbędą się więc zgodnie z wcześniejszymi  planami, ale z ograniczoną widownią. I trzeba mieć wejściówkę.

Reklama

Od dziś, 17 października, Chełm jest w tzw. czerwonej strefie pandemicznej. A to oznacza zaostrzone obostrzenia m.in. w kwestii organizacji imprez kulturalnych. Chełmska książnica informuje więc, że wszystkie zaplanowane imprezy (spotkania autorskie i koncerty) odbędą się zgodnie z harmonogramem, ale z zachowaniem reżimu sanitarnego. M.in. publiczność będzie mogła zająć tylko do 25 % miejsc na sali widowiskowej.

Wstęp na wszystkie wydarzenia pozostanie więc bezpłatny, ale po okazaniu wejściówki. W ten sposób organizatorom łatwiej będzie trzymać się zasad. Poza tym zapowiadają regularne dezynfekowanie pomieszczeń. Środki do dezynfekcji będą także dostępne dla uczestników poszczególnych eventów.

Już w najbliższy czwartek, 22 października, o godz. 18:00, ChPB zaprasza zatem na kolejne wydarzenie w ramach projektu „Partnerstwo dla książki. Książka i Muzyka”. Tym razem na spotkanie z chełmianami przyjedzie Tomasz Organek. Więcej na ten temat piszemy tutaj.

Bezpłatne wejściówki na spotkanie autorskie z Tomaszem Organkiem odbierać będzie można we wtorek i środę (20 i 21 października), w godzinach 7:30 – 15:30, w Dziale Promocji i Rozwoju ChBP, przy ul. Partyzantów 40, I piętro.

O kolejnych niecodziennych spotkaniach ChBP informuje na plakacie poniżej.

 

 

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama