REKLAMA
,
ChBP nie odwołuje imprez
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Objęcie Chełma czerwoną strefą nie zniechęciło chełmskich bibliotekarzy do organizacji ciekawych spotkań. Wszystkie zaplanowane imprezy kulturalne odbędą się więc zgodnie z wcześniejszymi  planami, ale z ograniczoną widownią. I trzeba mieć wejściówkę.

Reklama

Od dziś, 17 października, Chełm jest w tzw. czerwonej strefie pandemicznej. A to oznacza zaostrzone obostrzenia m.in. w kwestii organizacji imprez kulturalnych. Chełmska książnica informuje więc, że wszystkie zaplanowane imprezy (spotkania autorskie i koncerty) odbędą się zgodnie z harmonogramem, ale z zachowaniem reżimu sanitarnego. M.in. publiczność będzie mogła zająć tylko do 25 % miejsc na sali widowiskowej.

Wstęp na wszystkie wydarzenia pozostanie więc bezpłatny, ale po okazaniu wejściówki. W ten sposób organizatorom łatwiej będzie trzymać się zasad. Poza tym zapowiadają regularne dezynfekowanie pomieszczeń. Środki do dezynfekcji będą także dostępne dla uczestników poszczególnych eventów.

Już w najbliższy czwartek, 22 października, o godz. 18:00, ChPB zaprasza zatem na kolejne wydarzenie w ramach projektu „Partnerstwo dla książki. Książka i Muzyka”. Tym razem na spotkanie z chełmianami przyjedzie Tomasz Organek. Więcej na ten temat piszemy tutaj.

Bezpłatne wejściówki na spotkanie autorskie z Tomaszem Organkiem odbierać będzie można we wtorek i środę (20 i 21 października), w godzinach 7:30 – 15:30, w Dziale Promocji i Rozwoju ChBP, przy ul. Partyzantów 40, I piętro.

O kolejnych niecodziennych spotkaniach ChBP informuje na plakacie poniżej.

 

 

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA