REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Chciał przekupić policjantów
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Najpierw znieważał policjantów. Potem zaproponował im położenie za darmo kostki brukowej. A zaczęło się od tego, że siadł za kierownicę po pijaku.

Policjanci ruchu drogowego otrzymali wczoraj (10 marca) zgłoszenie o obywatelskim ujęciu mężczyzny. Prawdopodobnie był pod działaniem alkoholu i kierował samochodem marki Renault. Do zdarzenia doszło na osiedlu Słoneczne w Chełmie. Z relacji zgłaszającego funkcjonariusza straży pożarnej wynikało, że spacerując zauważył jadący samochód, który miał widoczne uszkodzenia. Gdy pojazd się zatrzymał, podszedł zobaczyć, czy potrzebna jest pomoc. Wtedy nabrał podejrzeń, że siedzący za kierownicą mężczyzna może być pod działaniem alkoholu.

Funkcjonariusze ustalili personalia kierowcy. Był to 45-letni mieszkaniec gminy Rejowiec. Mężczyzna miał problem z utrzymaniem równowagi i czuć było od niego alkohol. Gdy odmówił poddaniu się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, została od niego zabezpieczona krew do badań. W trakcie wykonywania czynności znieważał policjantów i naruszył nietykalność cielesną jednego z nich. Na koniec zaproponował, że położy im za darmo kostkę brukową, jeżeli wypuszczą go z radiowozu.

Zatrzymany 45-latek będzie dzisiaj (11 marca) doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Obietnica udzielenia korzyści majątkowej funkcjonariuszowi publicznemu zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 8.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*