REKLAMA
,
Chciał przekupić policjantów
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Najpierw znieważał policjantów. Potem zaproponował im położenie za darmo kostki brukowej. A zaczęło się od tego, że siadł za kierownicę po pijaku.

Reklama

Policjanci ruchu drogowego otrzymali wczoraj (10 marca) zgłoszenie o obywatelskim ujęciu mężczyzny. Prawdopodobnie był pod działaniem alkoholu i kierował samochodem marki Renault. Do zdarzenia doszło na osiedlu Słoneczne w Chełmie. Z relacji zgłaszającego funkcjonariusza straży pożarnej wynikało, że spacerując zauważył jadący samochód, który miał widoczne uszkodzenia. Gdy pojazd się zatrzymał, podszedł zobaczyć, czy potrzebna jest pomoc. Wtedy nabrał podejrzeń, że siedzący za kierownicą mężczyzna może być pod działaniem alkoholu.

Funkcjonariusze ustalili personalia kierowcy. Był to 45-letni mieszkaniec gminy Rejowiec. Mężczyzna miał problem z utrzymaniem równowagi i czuć było od niego alkohol. Gdy odmówił poddaniu się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, została od niego zabezpieczona krew do badań. W trakcie wykonywania czynności znieważał policjantów i naruszył nietykalność cielesną jednego z nich. Na koniec zaproponował, że położy im za darmo kostkę brukową, jeżeli wypuszczą go z radiowozu.

Zatrzymany 45-latek będzie dzisiaj (11 marca) doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Obietnica udzielenia korzyści majątkowej funkcjonariuszowi publicznemu zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 8.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA