REKLAMA
,
Chciał „zrobić miejsce” dla innego auta i przewrócił 96-tonowy dźwig
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Poważne utrudnienia w Hańsku. Na lokalnej drodze przewrócił się 96-tonowy dźwig. Kierowca wjechał na drogę o dopuszczalnym tonażu 8 ton, bo tak go poprowadziła nawigacja. Teraz okazuje się, że w regionie nie ma tak dużego sprzętu, który mógłby podnieść kolosa. 

Reklama

W nocy z wtorku na środę dyżurny włodawskiej komendy dostał informację o przewróconym w Hańsku olbrzymim dźwigu. – Skierowani na miejsce policjanci ustalili, iż kierowca 96-tonowego dźwigu wjechał na drogę o dopuszczalnym tonażu 8 ton, widząc nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd mając na uwadze swoje gabaryty zjechał na pobocze, zsunął się z jezdni i przewrócił się na bok. Kierowca nie odniósł żadnych obrażeń, był trzeźwy. Taką trasę jak wyjaśnił zaplanowała mu nawigacja – informuje Bożena Szymańska z włodawskiej komendy policji.

Potężna maszyna uszkodziła asfalt.

Policjanci informują, że w Hańsku nadal trwają utrudnienia w ruchu, bo nie ma w regionie maszyn mogących podnieść olbrzyma. Kierowca za naruszenie przepisów o dopuszczalnym tonażu został ukarany mandatem w kwocie 500 zł.

Włodawscy policjanci apelują, by podczas jazdy nie zdawać się wyłącznie na nawigację. Na drodze należy zachować szczególną ostrożność, obserwować znaki pionowe, poziome a także innych uczestników drogi.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA