REKLAMA
,
ChDK zaprasza do teatru
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Działamy, mamy się dobrze i mamy dla Was wydarzenia, w których możecie bezpiecznie uczestniczyć – zapewniają pracownicy Chełmskiego Domu Kultury. I zapraszają na spektakle teatralne – w niedzielę dla dzieci, a w poniedziałek dla dorosłych. Sprawdź szczegóły.

Reklama

W najbliższą niedzielę, 18 października, o godzinie 16.00, Teatr Ziemi Chełmskiej  zaprasza do sali widowiskowej ChDK na spektakl dla dzieci od 5. roku życia pt. „Chodź na słówko”.

Zadbaliśmy o to, żebyście mogli zachować bezpieczne odległości, jednocześnie przypominamy o obowiązku posiadania maseczki podczas spektaklu. Bardzo cieszymy się na spotkanie z najmłodszą publicznością, bez Was Kula i Toperz nie istnieją… – piszą organizatorzy.

„Chodź na słówko” to przedstawienie według scenariusza Maliny Przyślugi, jednej z najbardziej utytułowanych polskich współczesnych dramatopisarek tworzących dla najmłodszych. Bohaterowie przedstawienia, Kula i Toperz czyli dwa słowa niepoprawnie wypowiedziane przez dziecko, za wszelką cenę starają się zostać tym, kim naprawdę są czyli Kurą i Nietoperzem. Czy Język Polski pomoże im w przestawieniu niesfornych liter? Czy Logopeda zdoła poprawić błąd?

Pomimo bajkowo – komediowej formuły, spektakl porusza bardzo ważne w dzisiejszym świecie kwestie akceptacji, tożsamości, indywidualności i przyjaźni. Atutami spektaklu są także barwne stroje, niesamowita scenografia oraz piosenki grane i śpiewane „na żywo”.

Bilety po 20 zł.

Dla starszych

Pomimo ogłoszonej w naszym regionie czerwonej strefy – nadal działamy, mamy się dobrze i mamy dla Was wydarzenia, w których możecie bezpiecznie uczestniczyć. Przestrzegamy zaleceń: dezynfekcja, dystans, maseczka oraz ograniczona liczba uczestników – zapewniają pracownicy ChDK.
I już w poniedziałek,  19 października zapraszają, tym razem starszą publiczność, na kolejny spektakl. O godzinach 11:00 oraz o 18:00 będzie można zobaczyć przedstawienie pt. „Ballada o Wołyniu” w reżyserii Tomasza Żaka. Więcej na ten temat piszemy tutaj.
Wstęp wolny! Darmowe wejściówki można odbierać w kasach kina Zorza i ChDK.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA