REKLAMA
,
Walka z covid-19 po chełmsku(?)
Chełm ma nowego skarbnika
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zgodnie z przewidywaniami radni odwołali dzisiaj skarbnika miasta. Powołali również jego następcę.

Reklama

Kandydaturę nowego skarbnika przedstawiła sekretarz Miasta Anna Misiura. Nie było tutaj żadnej niespodzianki. Kandydatką była Marzena Guzowska. Nie zawiedli również radni. Do głosu w tej sprawie zgłosił się tylko radny Maciej Baranowski (zobaczcie w relacji online).

Panie przewodniczący, państwo prezydenci, wysoka rado, szanowni goście, czy moglibyśmy, oczywiście o ile jest taka możliwość,  zobaczyć chociaż  jak wygląda kandydatka na skarbnika pani Guzowska.

W drugim podejściu M. Baranowski nieco rozwinął swoje pytanie. Kandydatki na sesji nie było, więc pokrótce przedstawiła ją A. Misiura. Z tej prezentacji wiemy, że M. Guzowska pracuje w Urzędzie Miasta Chełm od 23 lat. Jej wiedza i wykształcenie spełniają zaś wszelkie kryteria wymagane przy zatrudnieniu na stanowsku skarbnika miasta.  Wiecej pytań radni nie mieli. W głosowaniu za wyborem Marzeny Guzowskiej było  18 radnych, a 3 wstrzymało się od głosowania.

Napisz komentarz
 • Smutna ta karuzela stanowisk na szczytach UM.Brak stabilizacji jest szkodliwy.Biurokracja to mechanizm,który nie będzie działać dobrze od przypadku do przypadku.Trzeba uznać sukces Prezydenta,jeżeli chodzi o forsę z Warszawy,ale ze współpracownikami ma duży problem i tu mu współczuję,bo moje miasto-Chełm na tym sporo traci.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA