REKLAMA
,
Chełm może zostać Miastem Roku 2016!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Miasto Chełm bierze udział w konkursie „Kocham To Miasto – Miasto Roku 2016”. Biorąc udział w głosowaniu, sami możecie zostać zwycięzcami!

Reklama

Miasto Chełm po raz kolejny bierze udział w plebiscycie internetowym na Miasto Roku. Konkurs „Kocham To Miasto – Miasto Roku 2016” rozpoczął się 16 listopada i trwać będzie do 8 grudnia, dokładnie do godziny 12:00. Głosy na Miasto Roku 2016 można oddawać przez internet – jeden głos dziennie. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do godziny 23:59 6 grudnia.

Oddawać głosy można na stronie konkursu „Kocham To Miasto – Miasto Roku 2016”.

Biorąc udział w głosowaniu, sami możemy zostać zwycięzcami. Za udział w glosowaniu organizatorzy przewidzieli nagrody, które zostaną rozlosowane po zakończeniu konkursu na Miasto Roku 2016. Jako nagroda główna do wygrania jest aparat fotograficzny Fujifilm Instax o wartości 269 zł. Przewidziane zostały także 3 nagrody dodatkowe w postaci bonów o wartości 100 zł do wykorzystania w sieci sklepów Empik.

Obecnie Chełm zajmuje drugie miejsce w głosowaniu. Wyprzedza przy tym takie miasta, jak m.in. Zamość, Jelenia Góra, Słupsk i Przemyśl.

Napisz komentarz
 • I Chełm spada

 • Jak na razie głosowanie ok.Oby tak dalej.Pamiętajcie – każdego dnia dać głos.

 • Optymizm po 1 dniu – trochę przesada.

  • Powodów do śmiechu to mamy w naszym zwijającym się mieście – i to nam pozostało.

   • To wyjedz stad.

   • A ty jesteś entuzjastą tego co się wyrabia z Chełmem?A może po prostu na etacie jesteś?

   • A co się wyrabia z Chełmem? Gościu ty masz depresję chyba, do lekarza pójdź! Jak by wszystkim w mieście złoto rozdawali to ty też byś biadolił

   • Poczytaj sobie dane statystyczne – liczba ludności,fundusze europejskie,inwestycje przemysłowe itp.Popatrz na stan ok. 100 km ulic chełmskich,porównaj z Zamościem.Tylko kompletny cymbał,lub kupiony miejskim etatem,może twierdzić,że Chełm idzie do przodu.

   • No właśnie,i to jest argument obywatelskiego zaangażowania.

   • Nie jestem na etacie miasta. Zadnych kontrargumentow na to jak powiedzialrm zebys stad wyjechal. Wyładowujesz swoje nieudacznictwo zyciowe na forum tutaj. Przykro mi ze jestes tak niespelniony zyciowo.

   • Powtarzam,udowodnij,że jest dobrze i coraz lepiej,a nie czepiaj się mnie.A może kup sobie okulary.

   • Wojtku jak nie na etacie miasta to rodzina Agatki? Jakie są tu perspektywy dla tych, którzy nie są jej poplecznikami? Jedną tylko poproszę.

   • Radzę przeczytać przygotowaną przez obecną ekipę strategię rozwoju na lata 2015-2020,z perspektywą do 30.Dalszy spadek liczby mieszkańców,aż do 55 tys.A realizacja w ostatnich 10 latach – skacząca wokół średniej liczba turystów odwiedzających Chełm,ok.20 tys. noclegów,a np. Sandomierz odwiedza obecnie 300 tys,a wcześniej 100 tys.

   • Trochę rozumiem kolegę Andrzeja. Kocham Chełm. W nim się urodziłem, w nim przeżyłem większość swojego życia i doświadczyłem wielu wspaniałych chwil. Niestety Chełm powoli umiera. Jest to fakt. Widzę to za każdym razem, kiedy wracam do domu. Nasze miasto się starzeje, wachlarz perspektyw dla młodych ludzi po studiach jest dramatycznie skromny, w wieczory ulice zieją pustką. Chełm jest także źle zarządzany. Aqua park, do którego zaraz trzeba będzie dopłacać? Sorry, ale wydaje mi się, że nie tego tutaj potrzeba. Można jeszcze wymieniać, ale z wielkim bólem pisze mi się takie rzeczy o moim rodzinnym mieście. Tym bardziej, że jest to prawda (przynajmniej w moim odczuciu).

   • Kamil,ale odwaga-zaraz będziesz wrogiem wspaniałej ekipy -i Chełma – prawie jak ja.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA