REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Chełm w telewizji
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

W sobotę, 6 lipca, do Chełma przyjeżdża ekipa programu “TVP Info w twoim mieście”. Będzie można ich spotkać na Placu Łuczkowskiego.

“TVP Info w twoim mieście” to nowy, wakacyjny format przygotowany przez Telewizję Polską. Formuła programu zakłada kilkanaście wejść na żywo. W programie aktywnie biorą udział mieszkańcy.

Dla Państwa to możliwość obejrzenia pracy dziennikarzy od kuchni, wystąpienie na żywo i zaprezentowanie rodzinnych stron. Dla nas – to wreszcie osobiste spotkanie Państwa – piszą twórcy formatu.

Będzie więc możliwość pokazania się na ekranie – wyrażania swojej opinii czy pozdrowienia najbliższych.

Mieszkańcy będą mogli przyjść na rynek, stanąć przed kamerą lub obok niej, obejrzeć wóz satelitarny do nadawania programu, przyjrzeć się pracy reporterów a nawet wystąpić na żywo, np. odpowiadając na zadawane przez prowadzących pytania – mówi szef TAI, Jarosław Olechowski w rozmowie z serwisem Wirtualne Media.

Dziennikarze TVP Info będą na pl. Łuczkowskiego już od godz. 9.00. Mają też zamiar odwiedzić m.in. Chełmski Dom Kultury i kilka innych miejsc. Zapraszają wszystkich chełmian do wzięcia udziału w wydarzeniu.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Normalna droga,to branie kredytu,obligacje to wtedy,gdy nikt nie chce pożyczyć.To forma rolowania zadłużenia.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Jak dobrze uważaleś to nawet z ywkonania budzetu za rok 2018 wynika że wydatki były niższe niż wykoananie przychodów.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Sawa a z czego wnioskujesz że Chełm nie ma płynności finasowej , kto Ci takich głupot naopowiadał? Płynności fansowej Chełm nie miał za Dżamana , bo nie płacił swoich zobowiązań głównie wobec ZUS i US z tytułu wpłacanych wynagrodzeń w budżetowce. Pomimo to kredyty kolejne miasto dostawało bez problemu. Dzisiaj nie ma takiego problemu , wszyskie zobowiązania płacone sa terminowo , odsetki od zaciągniętych kredytów też . Sawa ty myślisz kategoriami sklepikarza albo osoby fizycznej która chce wziąc kredyt w banku na samochód czy mieszkanie to wtedy banki sprawdzaają tż .zdolność kredytową .
  I to też w pewnym sensie fikcyjnie vide: kredyty frankowe . W przypadku samorządowch jednostek organizacyjnych mających gwarancje Skarbu Państwa nic takiego nie ma miejsca. Badają tylko czy zgodę dało RIO i bierz ile chcesz , kwestia tylko ceny. Jak do tej porych Chełm nie miał probelmu z emisją kolejnych obligacji żeby spłacać wcześniejsze itd. A te 6 mln zł na odsetki to w budzecie zawsze sie znajdzie. Jakby tak było to Lublin juz dawno powinien nic nie dostać czy Wałbrzych, tylko trochę większy od Chełma i już wziął az 560 mln zł i chcesz powiedzieć że oni mają zdolnośc kredytową a my przy owiele lepiszych paramatrach juz nie. Bzdury gadasz bo się na tym nie znasz i porównujesz swoje doświdaczenia jak brałeś kredyt na telewizor . Tu nie ma to znaczenia! Tu tak to nie działa.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Ciekawe jakby policzyć wiarygodność kredytową Chełma zgodnie z BIK.No ile by wyszło?
  as,ile ty masz?

  No votes yet.
  Please wait...
 • as,a wiesz co to zdolność kredytowa?Chyba nie,a więc nie pisz bzdur.Ważne jest czy jak pożyczysz,to czy bez rolowania długu dasz radę spłacać raty.
  Chełm nie ma płynności finansowej.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *