REKLAMA
,
Chełm znów ma Sekretarza Miasta
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Miasto Chełm ma nowego sekretarza. Dzisiaj (1 września) stanowisko to objęła Anna Misiura.

Reklama

Chełmski ratusz od jesieni ubiegłego roku radził sobie bez Sekretarza Miasta. 1 września to ważne dla funkcjonowania urzędu stanowisko objęła Anna Misiura. To jej powrót do magistratu po kilku latach. Wcześniej pracowała m.in. w Wydziale Infrastruktury i Wydziale Ochrony Środowiska UM Chełm. Ostatnio pełniła funkcję sekretarza urzędu w starostwie powiatowym w Hrubieszowie. Do pracy w Chełmie wraca na zasadzie porozumienia między samorządami.

Wcześniej stanowisko Sekretarza Miasta piastowała Małgorzata Grzegorczuk. Funkcję objęła w kwietniu minionego roku, ale od połowy października 2019 r. przebywała na „usprawiedliwionej nieobecności w pracy”. W lipcu tego roku dostała miesięczne wypowiedzenie.

***

Co robi Sekretarza Miasta? Ma szerokie kompetencje, m.in. koordynuje i nadzoruje organizację pracy urzędu i zapewnia odpowiednie warunki działania kierownictwa oraz komórek organizacyjnych; monitoruje sposób załatwiania spraw indywidualnych w urzędzie; reprezentuje urząd wobec kontroli zewnętrznej; na bieżąco analizuje sytuację kadrową; nadzoruje proces wdrażania zmian w organizacji i funkcjonowaniu urzędu.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Gospodarcze centrum dla młodych
Absolutorium dla prezydenta
Absolutorium dla prezydenta
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Waśniewskiego znowu przejezdna
Raport o stanie Chełma
REKLAMA