REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Chełmianie czytają Pismo Święte
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Czy Pismo Święte da się przeczytać za jednym posiedzeniem od deski do deski? Przy wielu chętnych to możliwe. Chełmscy baptyści zapraszają chełmian do czytania.

Reklama

Po raz ósmy Kościół Chrześcijan Baptystów w Chełmie zaprasza wszystkich mieszkańców Chełma i okolic do wzięcia udziału w wydarzeniu pod nazwą „Chełmianie Czytają Pismo Święte”.

Naszym celem jest wspólne przeczytanie całego Pisma Świętego, które jak wierzymy jest drogocennym listem od Boga do każdego człowieka.
Okres adwentu jest doskonałą okazją do osobistej refleksji nad treścią Bożego Słowa. Chcemy uczynić to wspólnie, mając nadzieję, że czytanie Pisma Świętego pozostanie codziennością w życiu każdego z nas – zachęcają chełmscy baptyści.

Do zrealizowania tego celu potrzebnych jest około 380 wolontariuszy. Każdy z chętnych może wybrać dogodny dla siebie termin, do którego przydzielony jest fragment Pisma. Czytanie przez jednego wolontariusza trwa około 15 minut.

Zobaczcie nagranie, na którym pastor Henryk Skrzypkowski zaprasza na tegoroczną edycję: https://www.youtube.com/watch?v=xSze0eAw4Oc&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3dRu7O9XfTku4t2mQI4FEauMVOZxIXncAdurtf_u7PAhcd5hxx-9EcqCc

Czytanie Pisma Świętego rozpocznie się 7 grudnia, o godz. 17:30, a zakończy 13 grudnia, około godz. 10:30, zbór przy ul. Ogrodowej 56.

Chętni mogą rezerwować sobie termin do lektury pod numerem tel.: 509 787 838 lub online: https://baptysci-chelm.pl/chelmianie-czytaja-pismo-swiete…

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Czytać zawsze warto,a szczególnie chrześcijanie powinni czytać tę Księgę,bo tam jest źródło ich wiary.Niestety ze znajomością Pisma jest kiepsko,a ze zrozumieniem jeszcze gorzej.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama