REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Chełmianie pojadą bronić granicę grecko-macedońską
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

You are using a gallery with old engine.
Please copy this gallery to use new engine and full Contest Gallery abilities.

Czterech funkcjonariuszy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej wyjechało na kolejną misję do Macedonii, by wspierać macedońską policję w ochronie granicy grecko-macedońskiej.

Reklama

Zgodnie z protokołem w sprawie wspólnej operacji Straży Granicznej z Policją Republiki Macedonii, 30 funkcjonariuszy SG wyposażonych w sprzęt specjalistyczny do ochrony granicy udało się na kolejną misję wsparcia do Macedonii.

W ramach misji, strażnicy graniczni będą wspierać macedońską policje w zadaniach związanych z: rejestracją wniosków o udzielenie ochrony międzynarodowej, badaniem autentyczności dokumentów oraz zapobieganiem nielegalnemu przekroczeniu granicy poza przejściami granicznymi.

Z funkcjonariuszami przed ich wyjazdem spotkali się komendanci Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej: gen. bryg. SG Wojciech Skowronek oraz ppłk SG Tomasz Zybiński.  O udzielenie wsparcia zwróciła się do Straży Granicznej strona macedońska.

Przed wyjazdem wszyscy funkcjonariusze przeszli szkolenie, które zostało przeprowadzone w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama