REKLAMA
,
Chełmianie zrobią dobry uczynek
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Niewiele osób wie, że już w najbliższy piątek będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Dobrych Uczynków. To mało znane, a jakże wyjątkowe święto.

Reklama

Termin ten postanowili wykorzystać młodzi mieszkańcy skupieni wokół Stowarzyszenia „Chełmianie” oraz „Activitas”. Planują odwiedzić najmłodszych mieszkańców naszego miasta w przedszkolach, przeczytać im bajkę oraz obdarować słodkościami. To jednak nie wszystko. Akcja zakłada także konkurs z nagrodami, w którym przedszkolaki będą musiały zilustrować opowiedzianą im bajkę. Głosowanie na prace odbędzie się za pośrednictwem Facebook’a, a zwycięzcy otrzymają przybory plastyczne dla swojego przedszkola.

To naprawdę wyjątkowa akcja, ale nie odbyłaby się bez ciężkiej pracy członków obu naszych stowarzyszeń oraz licznych sponsorów, którzy okazali dobrą wolę – mówi nam Kamil Błaszczuk, prezes stowarzyszenia Activitas. – Wierzę, że inicjatywa spodoba się przede wszystkim najmłodszym, bo do nich jest adresowana i za rok spotkamy się ponownie w jeszcze ciekawszej formie. Uczmy najmłodszych czynienia dobra, kiedy tylko możemy! – dodaje.

Organizatorzy mocno podkreślają istotną rolę sponsorów w sukcesie całej akcji. To oni bowiem sfinansowali słodycze dla dzieci oraz główną nagrodę w konkursie – okazały zestaw akcesoriów plastycznych. Pomocą wykazali się: Pracownia Złotnicza „Błażej”, Zakład Usługowy Tomasz Oksiejuk, Centrum Szkoleń i Animacji oraz sieć sklepów „Jagoda”

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal chelmski.eu. Życzymy powodzenia i czekamy na zdjęcia z akcji!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Świetna akcja! Brawo Kamilu 🙂

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA