REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Chełmianie zrobią dobry uczynek
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Niewiele osób wie, że już w najbliższy piątek będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Dobrych Uczynków. To mało znane, a jakże wyjątkowe święto.

Termin ten postanowili wykorzystać młodzi mieszkańcy skupieni wokół Stowarzyszenia “Chełmianie” oraz “Activitas”. Planują odwiedzić najmłodszych mieszkańców naszego miasta w przedszkolach, przeczytać im bajkę oraz obdarować słodkościami. To jednak nie wszystko. Akcja zakłada także konkurs z nagrodami, w którym przedszkolaki będą musiały zilustrować opowiedzianą im bajkę. Głosowanie na prace odbędzie się za pośrednictwem Facebook’a, a zwycięzcy otrzymają przybory plastyczne dla swojego przedszkola.

To naprawdę wyjątkowa akcja, ale nie odbyłaby się bez ciężkiej pracy członków obu naszych stowarzyszeń oraz licznych sponsorów, którzy okazali dobrą wolę – mówi nam Kamil Błaszczuk, prezes stowarzyszenia Activitas. – Wierzę, że inicjatywa spodoba się przede wszystkim najmłodszym, bo do nich jest adresowana i za rok spotkamy się ponownie w jeszcze ciekawszej formie. Uczmy najmłodszych czynienia dobra, kiedy tylko możemy! – dodaje.

Organizatorzy mocno podkreślają istotną rolę sponsorów w sukcesie całej akcji. To oni bowiem sfinansowali słodycze dla dzieci oraz główną nagrodę w konkursie – okazały zestaw akcesoriów plastycznych. Pomocą wykazali się: Pracownia Złotnicza “Błażej”, Zakład Usługowy Tomasz Oksiejuk, Centrum Szkoleń i Animacji oraz sieć sklepów “Jagoda”

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal chelmski.eu. Życzymy powodzenia i czekamy na zdjęcia z akcji!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Świetna akcja! Brawo Kamilu 🙂

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *