REKLAMA
,
Chełmianka w „Mistrzowskim cięciu”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Anna Omańska, właścicielka salonu New Look w Chełmie, bierze udział w telewizyjnym talent show „Mistrzowskie cięcie”. Zobaczcie ją w sobotę na kanale TVN.

Reklama
TVN Style wraca z fryzjerskim talent show „Mistrzowskie cięcie”. Program polega na tym, że fryzjerzy i styliści z całej Polski zmagają się z różnymi zadaniami pod okiem jurorów. Wśród zawodników jest chełmianka Anna Omańska, którą na co dzień można zobaczyć przy pracy w jej salonie fryzjersko-kosmetycznym New Look.
Premierowy odcinek II sezonu można było obejrzeć w minioną sobotę na antenie TVN Style. Kto nie widział, nie stracił – odcinek zostanie powtórzony jutro, 9 czerwca, na głównym kanale TVN, o godz. 13.55. Potem będzie jeszcze powtórka na TVN Style w niedzielę, 10 czerwca, o godz. 10.30.
Jak informuje Agata Fisz, prezydent Chełma, na FB, ona również pojawi się w tej produkcji.

Skąd mój „występ” przed kamerą? Nie mogę jeszcze zdradzać szczegółów. Będzie to wyjaśnione w kolejnych odcinkach programu – pisze Agata Fisz.

W programie bierze udział 10 „zawodników” wybranych podczas castingów. Oceniają ich mistrz sztuki fryzjerskiej Maciej Maniewski, stylistka Alicja Napiórkowska i Michał Piróg. Uczestnicy w każdym odcinku otrzymują nowe zadania (trudne koloryzacje, strzyżenie dzieci), podczas których muszą wykazać się kreatywnością, talentem i szybkością, ale też zapanować nad własnymi emocjami. Do finału może dojść jedynie trójka najlepszych fryzjerów.

A wszystko po to by zawalczyć o prestiż, sławę i tytuł mistrza! – czytamy na stronie TVN Style.

Trzymamy kciuki!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Wszystko fajnie, ale przydałyby im się również takie rozwiązania, zobaczcie – https://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/ Poza tym – jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Bez takich rzeczy salon nie przetrwa.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA