REKLAMA
,
Chełmianki na medal
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wioleta Giers, na co dzień zawodniczka Cementu-Gryfa Chełm po raz kolejny potwierdziła, że należy do krajowej czołówki. Występując tym razem w reprezentacji Polski wróciła z prestiżowego turnieju na Łotwie ze  srebrnym medalem.

Reklama

Międzynarodowy Turniej w zapasach kobiet- Freidenfeld’s Wrestling Club Cup, co roku gromadzi na starcie najlepsze reprezentacje Europy. Sukces jaki odniosła w tym turnieju Wioleta znacznie przybliżył ją do wyjazdu z reprezentacją naszego kraju na zbliżające się Mistrzostwa Europy Kadetek (15-17 lat). Rozpoczną się one pod koniec w Kijowie.

Piąte miejsce w łotewskim turnieju zajęła Patrycja Dudek. Zawodniczka również rywalizuje o miejsce w reprezentacji broniącej barw naszego kraju w zaplanowanych we Włoszech Mistrzostwach Europy Juniorek (18-20 lat). Drugim trenerem w sztabie szkoleniowym podczas startu reprezentacji biało- czerwonych na Łotwie był trener MKS Cement-Gryf Andrzej Gruszkowski.

Chełmskie zapaśniczki już na początku kwietnia wystartują w Mistrzostwach Polski Seniorek (powyżej 18 lat). Gospodarzem tegorocznych mistrzostw będzie Koronowo k/ Bydgoszczy.

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA