REKLAMA
,
Chełmscy artyści w TVP Historia
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kto jeszcze nie widział koncertu „Opole ’80” w wykonaniu chełmskich artystów, ma okazję zobaczyć go na antenie TVP Historia. Zapraszamy przed telewizory w sobotę, 24 sierpnia, godz. 22.35.

Reklama

Koncert „Opole ’80” to największa produkcja muzyczna Chełmskiego Domu Kultury. Widowisko jest odwzorowaniem Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Na scenie prezentują się chełmscy artyści, którzy wcielają się w rolę największych gwiazd naszej muzyki rozrywkowej. Usłyszeć więc można niezapomniane przeboje z repertuaru m.in. Izabeli Trojanowskiej, Krystyny Prońko, Andrzeja Zauchy, zespołów Maanam, Perfect czy Vox. Artystom towarzyszy festiwalowa orkiestra. Wszyscy występują w kostiumach i charakteryzacji zbliżonych do stylizacji artystów oryginalnie występujących na opolskim festiwalu. Scenografia także nawiązuje do tej festiwalowej.

Kolejne edycje koncertu „Opole ’80” grane w Chełmie za każdym razem gromadziły setki widzów. Nic więc dziwnego, że widowisko ruszyło w trasę, a nawet trafiło do telewizji.

W sobotę, 24 sierpnia,  o godz. 22.35, TVP Historia wyemituje program „Zamojski Festiwal Filmowy Spotkania z Historią, Gala finałowa ZFF 2019″. W programie znajdzie się m.in. relacja z barwnego  koncertu „Opole ’80”.
Zobaczcie zapowiedź: https://youtu.be/6bCBg7p8A8I

TVP Historia może nie pokazać wszystkiego, bo występy chełmskich wykonawców wywoływały aplauz zamojskiej publiczności  i przedłużały się na Rynku Wielkim o żywiołowe bisy. Zobaczcie:

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Półtorej godziny do Stołpia
Półtorej godziny do Stołpia
Urząd w czasie zarazy
Urząd w czasie zarazy
Remonty wloką się niemiłosiernie
Remonty wloką się niemiłosiernie
Na Kolejową jeszcze poczekamy
Na Kolejową jeszcze poczekamy
Przyszłość dworca budzi emocje
Przyszłość dworca budzi emocje
REKLAMA