REKLAMA
,
Chełmscy artyści w TVP Historia
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kto jeszcze nie widział koncertu „Opole ’80” w wykonaniu chełmskich artystów, ma okazję zobaczyć go na antenie TVP Historia. Zapraszamy przed telewizory w sobotę, 24 sierpnia, godz. 22.35.

Reklama

Koncert „Opole ’80” to największa produkcja muzyczna Chełmskiego Domu Kultury. Widowisko jest odwzorowaniem Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Na scenie prezentują się chełmscy artyści, którzy wcielają się w rolę największych gwiazd naszej muzyki rozrywkowej. Usłyszeć więc można niezapomniane przeboje z repertuaru m.in. Izabeli Trojanowskiej, Krystyny Prońko, Andrzeja Zauchy, zespołów Maanam, Perfect czy Vox. Artystom towarzyszy festiwalowa orkiestra. Wszyscy występują w kostiumach i charakteryzacji zbliżonych do stylizacji artystów oryginalnie występujących na opolskim festiwalu. Scenografia także nawiązuje do tej festiwalowej.

Kolejne edycje koncertu „Opole ’80” grane w Chełmie za każdym razem gromadziły setki widzów. Nic więc dziwnego, że widowisko ruszyło w trasę, a nawet trafiło do telewizji.

W sobotę, 24 sierpnia,  o godz. 22.35, TVP Historia wyemituje program „Zamojski Festiwal Filmowy Spotkania z Historią, Gala finałowa ZFF 2019″. W programie znajdzie się m.in. relacja z barwnego  koncertu „Opole ’80”.
Zobaczcie zapowiedź: https://youtu.be/6bCBg7p8A8I

TVP Historia może nie pokazać wszystkiego, bo występy chełmskich wykonawców wywoływały aplauz zamojskiej publiczności  i przedłużały się na Rynku Wielkim o żywiołowe bisy. Zobaczcie:

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA