REKLAMA
,
Chełmscy kryminalni zatrzymali Rosjanina poszukiwanego przez Interpol
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmscy kryminalni zatrzymali wczoraj 32 – letniego obywatela Rosji. Mężczyzna, który na koncie ma przestępstwa na tle seksualnym, poszukiwany był przez Interpol oraz rosyjską policję. Jak się okazało, przestępca ukrywał się w wynajmowanym mieszkaniu.

Reklama

Do zatrzymania tego groźnego przestępcy doszło wczoraj w miejscowości Wierzbica. 32-letni obywatel Rosji – Magomed M. poszukiwany był przez rosyjskich stróżów prawa i Interpol. Dopuścił się przestępstw na tle seksualnym, za które został skazany na karę pozbawienia wolności.

– Zatrzymanie 32- latka to efekt współpracy chełmskich policjantów z Wydziału Kryminalnego z oficerem łącznikowym oraz Interpolem. To właśnie od nich otrzymaliśmy informację, że może on przebywać na terenie powiatu chełmskiego. Przestępca ukrywał się w wynajmowanym mieszkaniu. Był zaskoczony wizytą policjantów, nie stawiał oporu, nie próbował też ucieczki – komentuje asp. Ewa Czyż, rzecznik chełmskich policjantów.

Dzisiaj 32-latek zostanie doprowadzony do Ośrodka Zamiejscowego Prokuratury Okręgowej w Lublinie z siedzibą w Chełmie. Będą wykonywane dalsze czynności z jego udziałem

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA