REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie
Chełmska kardiologia może więcej
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Pacjenci po zawale serca mogą liczyć na kompleksową opiekę w chełmskim szpitalu. To istotne rozszerzenie możliwości placówki i większe szanse na zdrowie dla tych, którzy do tej pory musieli szukać pomocy kardiologicznej w innych miastach.

Chełmski szpital rozszerzył świadczenia zdrowotne w zakresie kardiologii. Może teraz leczyć pacjentów z ostrymi zespołami wieńcowymi. Możliwości szpitala potwierdził  Narodowy Fundusz Zdrowia, który uznał, że placówka spełnia wszelkie wymogi w tym zakresie.

Kolejnym krokiem było  podpisanie przez Karola Tarkowskiego, dyrektora Oddziału Wojewódzkiego NFZ i Arnolda Króla, zastępcy dyrektora Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Chełmie, umowy w zakresie leczenia ostrych zespołów wieńcowych.

Zdaniem Tarkowskiego, to ważny krok w stronę tego, by chełmski szpital kompleksowo realizował opiekę nad pacjentem po zawale mięśnia sercowego. Tym bardziej, że ośrodek do tej pory ograniczał się do leczenia zachowawczego.

– Kadrowo i sprzętowo jesteśmy gotowi do nowych zadań – zapewniał Arnold Król w rozmowie z Dziennikiem WschodnimWcześniej dorobiliśmy się elektrofizjologii serca. To ważny krok w stronę wypracowania kompleksowej opieki nad pacjentami cierpiącymi na różnego rodzaju schorzenia kardiologiczne.

Szpital w ramach swoich usług ma również poradnię kardiologiczną i rehabilitację kardiologiczną.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Lepiej żeby zaopatrzyli Odział Kardiologii w urządzenie do analizy kardiowertera.
  Najbliższy w Lublinie albo Zamościu a jak konieczność zmusza do awaryjnego wyłączenia to się człowiek usmaży zanim tam dowiozą 😉

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *