REKLAMA
,
„Chełmski Bohater” z artystyczną duszą
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Pan Mieczysław Łuszczyński został drugim ,,Chełmskim Bohaterem”, w ramach plebiscytu, w którym wyróżniane są osoby charakteryzujące się pozytywnymi cechami wywierającymi wpływ na innych. 

Reklama

W tym tygodniu lokalnym bohaterem został Pan Mieczysław Łuszczyński – chełmski malarz, artysta, społecznik, patriota. Człowiek, który swoją postawą udowadnia, że warto pracować na rzecz innych, nie oczekując niczego w zamian. W swoich codziennych działaniach pomaga osobom niepełnosprawnym oraz osobom z najbliższego otoczenia.

Pan Mieczysław jako rodowity Chełmianin trudnił się wykonywaniem różnych zawodów- aktualnie jego stan zdrowia nie pozwala mu na stałą pracę. Jako patriota bezgranicznie zakochany w Chełmie, swoje uczucia przelewa w artystycznych pracach. Tworzy malarstwo sztalugowe, olejne, wodne (tempera, akwarela), na płótnie, płycie i papierze o różnorodnej tematyce. Jego prace znajdują się m.in we Francji, Kanadzie, Japonii, Niemczech czy Watykanie). Jest przykładem osoby dla której Chełm i jego mieszkańcy to coś więcej, niż miejsce zamieszkania.

11889426_1452042468438008_5885243698590770557_n

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA